(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Муніципальна варта", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
16 вересня 2020

​         Ми неодноразово звертались до органів міської влади з проханням припинити незаконне використання комунальної земельної ділянки в приватних цілях, однак у відповідь отримуємо відписки, які підтверджують лише безсилля та бездіяльність нашої влади.

На території двору нашого будинку, що знаходиться за адресою вул. Київська, 38А (а саме: в притул до паркану будинку №16 по 2-му провулку Стеценка), розташовано гараж (металева конструкція без даху). На ньому немає ніякого маркування, що свідчило б про офіційне встановлення.

Прошу повідомити:

1. Який юридичний статус цієї конструкції (чи провомірно вона розташована);

2. Чи можливо прибрати цей гараж за допомогою працівників архітектурно-будівельного сервісу ВМР (з призначенням виконавчим комітетом ВМР відповідної уповноваженої особи та прийняттям відповідного рішення міської ради про демонтаж спірної конструкції у відповідності до Розділу 4 Порядку, затвердженого рішенням ВМР від 06.04.2017 року № 800) та задіяти цю територію для озелення прибудинкової території  та облаштування дитячого майданчика.

Відповідь щодо того, що "органами міської ради проводиться робота з пошуку земельних ділянок, як альтернативного варіанту обміну земельній ділянці, на якій розташована спірна тимчасова споруда. Термін розгляду продовжено на період карантину", є абсурдною та такою, що не витримує жодної критики. Адже, спірна конструкція продовжує незаконно стояти, лише безпідставно займаючи місце, яке можна було б давно використати для облаштування дитячого майданчика, міська влада прикривається карантином, який може ще тривати до нескінченості, а громадянин Татунько ще довго може обирати собі альтернативне місце, виходячи з його практики, яка триває роками. При тому, для розташування спірної конструкції на альтернативній ділянці, її  спочатку потрібно демонтувати з нашого двору, і хотілося б це зробити в законний спосіб.

Відповідь:
08 жовтня 2020

За дорученням заступника міського голови Тимощука С.В., Ваше звернення з приводу гаража, який розташований біля будинку №38А по вул. Київській в  м. Вінниці, розглянуто.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Тимчасова металева конструкція для господарських потреб (гараж), про який йде мова в зверненні, розміщена на підставі прийнятого Вінницькою міською радою рішення про укладання договору про встановлення земельного сервітуту для будівництва індивідуальних гаражів (розміщення металевого гаража).

Наразі виконавчими органами міської ради, враховуючи заперечення мешканців будинку №38А по вул. Київській щодо розміщення гаража, опрацьовується питання пошуку земельних ділянок, як альтернативного варіанту обміну земельній ділянці на якій розміщена спірна конструкція (гараж).

Разом з цим зазначаємо, що Порядок демонтажу самовільно встановлених споруд для здійснення підприємницької діяльності та малих архітектурних форм на території міста Вінниці, який затверджений рішенням  ВК ВМР від 06.04.2017р. № 800 (зі змінами) не визначає порядок демонтажу розміщених тимчасових конструкцій (гаражів) та не може бути застосований в даному випадку.

Вкладення