(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
15 вересня 2020

​Добрий день. Звертаються до Вас мешканці буд.39 по проспекту Юності.

Ми створили ОСББ "Вишневе-39" та згідно акту прийому-передачі документів, в т.ч. опису прибудинкоої території, косимо траву та прибираємо свою прибудинкову територію.

Однак, позаду будинку є ГРП, який протягом весни-літа 2020 року ніхто на косив - ні МКП "УК"Господар Люкс", ні ВінницяГаз. Бур'яни уже заввишки 150 см. З однієї сторони знаходиться стадіон Гімназії №23, з іншої - дитячий садочок, де перебувають діти різної вікової категорії.

Крім того, у чагарниках уночі невідомі особи розпивають спиртні напої та вживають наркотичні засоби. Про що свідчать пусті пляшки та шприци.

Це є небезпечно для життя та здоров'я не лише дітей, що відвідують дитячий садок та школу, а й мешканців будинку 39.

Просимо Вас посприяти в розчищенні території Вінницької об'єднаної територіальної громади та приведення до ладу газорозподільчого пункту, що межує з буд.39 по просп.Юності, Гімназією 23 та дошкільним навчальним закладом №57 

Відповідь:
01 жовтня 2020

Ваше звернення щодо питань, пов'язаних з впорядкуванням газорегулюючого розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.  

В межах компетенції повідомляємо наступне.

За результатами розгляду даного звернення, департамент звернувся до керівництва АТ «Вінницягаз» щодо впорядкування території в межах охоронної зони вказаного у зверненні газорегулюючого пункту.

Разом з тим, за інформацією департаменту житлового господарства, зазначена у зверненні територія не відноситься  до прибудинкової території  і ніким не обслуговується.

Водночас, департаментом житлового господарства запропоновано начальнику МКП «УК «Господар Люкс» Аверчуку А. А., до 15.10.2020р.  виконати роботи по приведенню зазначеної території до належного санітарного стану. Про результати Вас буде повідомлено додатково. 

Вкладення