(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
15 вересня 2020

​Доброго дня,до Вас звертається мама двох школярів.

Я розумію,що ми на разі в стані карантину,але все ж....

Моїх дітей уже 2 тиждень не пускають в трамвай,вони змушені півміста йти пішки до школи і звичайно ж запізнюються.

Потрібно щоб або пускали всіх,або нікого,це жахливо.Ніякий вірус не зупините,якщо повний трамвай,всіх дорослих пустили а на дітей немає місця.

Віднесіться серйозно до ситуації,тому що ми такі не одні.

Відповідь:
30 вересня 2020

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради опрацьовано Ваше звернення щодо роботи громадського транспорту на період дії карантину та повідомляємо наступне.

Відповідно до пунктів 1, 6 частини першої статті 92 Конституції України виключно законами України визначаються права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод; основи соціального захисту населення.

Також повідомляємо, що перевезення пасажирів у Вінницькій міській об'єднаній територіальній громаді здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 (зі змінами) Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Враховуючи початок навчального року, з 1 вересня проводились обстеження навантаження на громадський транспорт у пасажироутворюючих точках, зокрема в районі шкіл міста. Основним пріоритетом при проведенні обстежень був аналіз забезпечення перевезення учнів до загальноосвітніх навчальних закладів. Для проведення обстежень щоденно з 7:00 до 10:00 та з 15:00 до 18:30 були задіяні представники департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради  представники комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія».

Одночасно повідомляємо, що з метою покращення транспортного обслуговування пасажирів, в тому числі і школярів до навчальних закладів було збільшено випуск тролейбусів на лінію в кількості на 7 одиниць.

Протягом поточного року з метою покращення транспортного обслуговування мешканців Вінницької міської об'єднаної територіальної громади планувалось придбати 10 автобусів. Але в зв'язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та суттєвим зменшенням дохідної частини бюджету, даний захід було відмінено.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам вибачення за тимчасові незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом.

У разі наявності додаткових питань звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.

Вкладення