(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кістіон Володимир Євсевійович
Перший заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Особистий прийом громадян:
Четвер з 09-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
19 листопада 2013

Народним Депутатам України

Стоп законопроекту № 3403,

який викрадатиме дітей українських заробітчан                      

Шановні Народні Депутати,

Звертаємося до Вас з проханням: ні в якому випадку не підтримуйте законопроект № 3403 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання соціального сирітства в сім'ях громадян, які працюють за кордоном), який вноситься народними депутатами України О. Б. Фельдманом та І. Г. Бережною з гендерного міжфракційного об’єднання «Рівноправ’я». Згідно цього законопроекту українські заробітчани будуть змушені віддавати своїх дітей системі ювенальної юстиції на час роботи за кордоном. Йдеться про створення посади тимчасових опікунів та повний контроль над дітьми заробітчан. У пояснювальній записці законопроекту сказано, що 3 мільйони українців вирушили на заробітки за кордон. У результаті цього під контроль ювенальної юстиції хочуть поставити близько 3,5-5 мільйона дітей. Окрім того цей законопроект лобіюють «центри допомоги дітям трудових мігрантів» та так званий «дитячий» омбудсмен Юрій Павленко – людина, яка саме і просовує злочинну ювенальну юстицію.

Висловлюємо своє занепокоєння також і з того приводу, що вже сьогодні працівники ювенальної юстиції – фахівці із соціальної роботи масово збирають інформацію про дітей українських заробітчан і незаконно ставлять їх на облік. Тих дітей, батьки яких важко працюють закордоном, вони принизливо називають «євросиротами», «соціальними сиротами», а батьків – «трудовими мігрантами». Пригадуємо Вам, що ювенальна юстиція з вигаданих причин забирає дітей від батьків, а з дітей створює штучних сиріт, яких передає в професійні прийомні бізнес-сім’ї. А «професійні мама і тато» – на утриманні однієї дитини зароблятимуть чималі кошти (за одну дитину – від 2 500 грн до 6 000 грн на місяць). Окрім того, як показує міжнародний досвід, таких дітей майже неможливо повернути рідним батькам назад.

Окрім злочинних намірів ювенальної юстиції, звертаємо вашу увагу і на великі фінансові затрати цієї системи для українського бюджету. Для чого створювати та утримувати цілу армію працівників ювенальної юстиції (апарат омбудсменів, 12 000 фахівців соціальної роботи, прийомні бізнес-сім’ї, соціальний патронат, інститут тимчасової опіки та ін.), якщо краще просто підтримати сім’ю, збільшити виплати на дітей та ін. Чи не краще замість того, щоб передавати дітей українських заробітчан тимчасовим опікунам, надати ті ж кошти рідним батькам? І ніхто тоді не буде змушений поневірятися на заробітках.

Ще раз наголошуємо – ювенальний законопроект № 3403 є злочинним по відношенню до українських заробітчан та їх дітей. Окрім того просимо не підтримувати ніякі ініціативи міжфракційного гендерного об’єднання «Рівноправ’я», яке окрім ювенальної юстиції, займається просуванням прав феміністок, гендеристок та гомосексуалістів. Адже це приведе до знищення сімї, а тим самим і держави.

 

+ Ілля

Візантійський Вселенський Патріархат

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Українська Правовірна Греко-Католицька Церква

 

Львів, 14.11.2013р.

 

 

http://vkpatriarhat.org.ua/?p=16605

 

Копії:

Президенту України В.Ф. Януковичу

Прем’єр-міністру України М.Я. Азарову

Депутатам обласних, районних і міських рад

Громадським організаціям

Організаціям заробітчан

ЗМІ

 

Адреса: Візантійський Вселенський Патріархат, вул. Соснова, 3, Львів - Брюховичі, 79491, Україна

www.vkpatriarhat.org.ua , www.uogcc.org.ua , www.bcp-video.org.ua , www.bcp-news.org.ua ; byzcathpatriarchate@gmail.com​

Відповідь:
19 грудня 2013

Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення