(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Муніципальна варта", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
15 вересня 2020

​Звертаюсь до Вас з питанням: З  12 вересня Вінницька обласна лабораторія перестала  надавати послуги по аналізу на КОВІД 19, ніби то з відсутністю реагенту. Працівники лабораторії не знають коли відновлять і чи взагалі відновлять данну послугу. Поясніть, будь ласка, яким чином на всіх медустановах де вартість послуг складає 1800-2000грн. реагенти є, а підприємство з вартістю послуги 760 грн.реагенти різко закінчилися. Особисто я і мої знайомі вбачаємо в цьому КОРРУПЦІЙНІ ДІЇ. Дана лабораторія просто забирає клієнтів у приватних установах і заважає заробляти на КОВІДі. Я думаю, що основна !! задача міськради, як установи яка зобовязана захищати інтереси громадян  свого міста терміново відновити роботу лабораторії. Тим більше,  що на сьогодняшній день боротьба з КОВІД є в ПРІОРИТЕТІ.

Відповідь:
07 жовтня 2020

Виконавчими органами міської ради за дорученням міського голови розглянуто Ваше звернення та повідомляємо наступне.

ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» не підпорядковується виконавчим органам Вінницької міської ради.

Згідно офіційної відповіді даного центру від 24.09.2020р №01/1952 на Ваше звернення, доводимо до відома наступне. Основним завданням Центру у відповідності до Статуту Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», затвердженого наказом МОЗ України №176 від 24.01.2020р. є: здійснення мікробіологічних, вірусологічних, паразитологічних, санітарно-гігієнічних, токсиколого- гігієнічних, фізичних, радіологічних, молекулярно-генетичних та інших досліджень щодо безпеки факторів, що можуть небезпечно пливати на стан здоров'я людини у будівлях, спорудах, на територіях, сировині, продукції, об'єктах виробничого середовища, питній воді, грунті, повітрі, біоматеріалі та довкіллі, в т.ч. діагностичні.

Центр  відповідно до  наказу МОЗ України від 17.09.2020р №2122 здійснює ПЛР-тестування на безкоштовні основі за направленням лікаря : пацієнтам, які відповідають визначенню підозрілого, ймовірного випадку захворювання на COVID-19, з ознаками ГРВІ, вірусної пневмонії та/або ТГРС, яким не проводився скринінговий тест на визначення антигену SARS-CoV-2 або при наявності позитивного результату скринінгового тесту на визначення антигену SARS-CoV-2; пацієнтам з позагоспітальною пневмонією; контактним особам при появі симптомів, які не виключають COVID-19 , особам, у яких при проведенні дослідження методом ІФА або ІХЛА виявлено Ig A, IgМ, IgG та/або сумарні IgМ, IgG.

Щодо надання платних послуг Вінницьким обласним лабораторним центром, адміністрацією даної установи надана інформація, що платні послуги можуть надаватися, але не є обов'язковим завданням Центру.

Вкладення