(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
15 вересня 2020

​Шановний пане Моргунов!

Для підвищення результативності протиепідемічних заходів вважаю доцільним ввести постійний контроль дотримання громадянами використання масок у громадському транспорті з адміністративними покараннями порушників.

Зараз значна частина пасажирів одягає маски або на підборіддя, або так, що ніс не закритий. При такій "свідомості" наших "європейців" всі зусилля медиків будуть даремними.

Відповідь:
02 жовтня 2020

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради опрацьовано Ваше звернення щодо роботи громадського транспорту на період дії карантину та повідомляємо наступне.

На період карантину під час посадки висадки пасажирів у громадському транспорті відкриваються тільки передні двері, які знаходяться найближче до водія задля перевірки пасажирів, які зобов'язані заходити та знаходитися у салоні громадського транспорту під час поїздки у засобах індивідуального захисту.

Враховуючи Ваше звернення та його актуальність, в даний час по забезпеченню належної поведінки пасажирів під час здійснення поїздки в громадському транспорті, адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» додатково проведено інструктаж водіям громадського транспорту щодо дотримання контролю під час перебування всіх пасажирів у громадському транспорті протиепідемічних заходів.

Відповідно до рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про запобіганню поширення на території Вінницької міської територіальної громади гострої інфекційної хвороби, , викликаної коронавірусом SARS-CoV-2» водії громадського транспорту під час роботи на лінії: 

- використовують  засоби індивідуального захисту у випадках спілкування з іншими працівниками підприємства та пасажирами, а також у разі відсутності відокремленої від салону кабіни водія;

- знаходяться у кабіні водія без захисної маски, за умови, що конструктивні особливості транспортного засобу передбачають відокремлення кабіни від салону;

- для уникнення контакту з пасажирами впроваджено безготівковий розрахунок за проїзд;

- здійснюють оголошення про дотримання протиепідемічних заходів під час поїздки в громадському транспорті;

- перевезення пасажирів здійснюють в межах кількості місць для сидіння, передбаченою технічною характеристикою транспортного засобу та при наявності у них засобів індивідуального захисту.

Крім того, в салонах громадського транспорту розміщено оголошення про дотримання пасажирами протиепідемічних заходів.

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно    з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» постійно здійснюється моніторинг роботи громадського транспорту щодо дотримання карантинних умов пасажирами в громадському транспорті.

Одночасно повідомляємо, що контроль за дотриманням карантинних норм здійснюється Національною поліцією України та вживаються заходи відповідно до чинного законодавства та інших нормативних документів.

У разі наявності додаткових питань звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.

Вкладення