(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
14 вересня 2020

​Доброго дня!

Звертаюсь з питанням транспорту з району Бучми у ранковий час. По-перше, з нововведеннями про вірус, стоячих пасажирів в транспорт не беруть, і я змушена з трирічною дитиною йти дві зупинки з зупинки провулок Привокзальний до тюрьми щоб сісти на тролейбус щоб доїхати в дитячий садок, хоча могла б сісти на зупинці провулок Привокзальний  на автобус №24 якби транспорт зупинявся. Але сьогодні,  як зазвичай, пройшовши дві зупинки до тюрми, в 8.20 годині  14.09.2020 року я з дитиною взагалі не могла сісти в тролейбус на зупинці Привокзальній в сторону Вишеньки, чотири тролейбуси не взяли нікого на зупинці і пятий тролейбус трохи взяв пасажирів і не дивлячись що дитина заходить у транспорт  водій прижала  мою трирічну дитину дверими, від чого дитина цілий день каже що все тіло болить. Водій тролейбусу №10 (№292) мав вийти подивитись хто заходить а не бездумно і не дивлячись закривати двері. Прошу змінити ситуацію в районі Бучми з транспортом і пускати більше транспорту у ранковий час у зв'язку з обмеженнями, а також провети бесіду з водієм тролейбусу про її дії. Наперід дякую.

Відповідь:
30 вересня 2020

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо транспортного обслуговування мешканців вул. Бучми та  повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день транспортне обслуговування вул. Бучми забезпечується автобусним маршрутом загального користування в звичайному режимі руху №8 «вул. Бучми (ліс) – Залізничний вокзал» (працює 2 автобуси з інтервалом руху 30-40 хв.), №24 «вул. Бучми (ліс) – Вишенька» (працює 6 автобусів з інтервалом руху 15-20 хв., а також автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі №8А «МПМ Зоря – с. Вінницькі Хутори (вул. Зелена)» (працює 12 автобусів з інтервалом руху 5-10 хв.).

Дана кількість рухомого складу, їх інтервал руху відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.

Адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено щодо неухильне дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №8 «вул. Бучми (ліс) – Залізничний вокзал», №24 «Вишенька – вул. Бучми (ліс)» та автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №8А «МПМ Зоря – с. Вінницькі Хутори (вул. Зелена)», особливо в години «пік».

Одночасно повідомляємо, що адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено позаплановий інструктаж з водіями тролейбусів щодо неухильного дотримання своїх посадових обов'язків особливо в частині посадки та висадки пасажирів.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять вибачення за незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом.

У разі наявності додаткових питань звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.

Вкладення