(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
14 вересня 2020

Шановний Сергій Анатолійович!  Звертаюсь до вас з великою проблемою. Над балконом моєї квартири знаходиться балкон квартири №41 в дуже аварійному стані. За 55 років існування будинку цей балкон ніколи не був нічим накритий.  Бетонна плита балкону дуже сильно розрушилась і може рухнути на голови людям в любу хвилину. Я звертався в МКП "Територ.Комфорту", але там  відповіли, що за балкони не відповідають. Що нам робити? Хто має укріпити бетонну плиту балкону? Хто за це відповідальний? Ми боїмось за своє життя, життя сусідів знизу та життя перехожих.
Відповідь:
07 жовтня 2020

За дорученням міського голови, Ваше звернення  з питання ремонту балкону квартири № 41 розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання, тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької міської ради та його структурні підрозділи не є виконавцем послуг з управління багатоквартирними будинками та, відповідно, стороною договору

Співвласниками житлового будинку № 3 по просп. Космонавтів  укладено  Договір  від 01.11.2018р. № 39 про надання послуг з  управління багатоквартирним будинком з управляючою компанією МКП «УК «Територія Комфорту»».

За інформацією  адміністрації  МКП «УК «Територія Комфорту»», Переліком робіт (додаток№4  до Договору) ремонт балконів квартир  не передбачено.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №45 від 24.01.2006р. «Правила користування приміщеннями житлових будинків», п.7 «Власник та наймач (орендар) квартири зобов'язаний проводити за власні кошти ремонт квартири (наймач (орендар) - згідно з договором найму (оренди);». Балкон є невід'ємною частиною квартири, тобто роботи по його ремонту власник квартири  зобов'язаний  виконати за власний рахунок. 

Враховуючи вищезазначене,  МКП «УК «Територія Комфорту»» надано припис власнику квартири № 41 привести балкон  до належного технічного стану.

Вкладення