(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
13 вересня 2020

​Шановний, Микола Вікторович!  Звертаюся до вас від імені мешканців мкр-ну " Поділля" з великим проханням про допомогу. На теперішній час мкр-н " Поділля " вже май же забудований. У ньому проживають багато мешканців які мають домашніх тварин і проводять іх вигул. За для того, щоб не винекали спірні ситуації та не створювати дісконфорт для інших мешканців, власники тварин до недавнього часу проводили проводили прогулянки у парку біля лікарні ім. Ющенко. В кінці парку до недавнього часу була площадка, де збералися власники тварин зі своїми підлеглими, проводили заняття,  ігри та спілкування. Причому, не створювали проблем для відпочивальників, перехожих та персоналу, організовували прибирання за підлеглими тваринами на площадці.         На теперішній час ця площадка відновлюється під спортивний майданчик з площадками для гри у волейбол та баскетбол, що теж є важливим для мешканців та відвідувачів парку. Просимо Вас надати допомогу у виділенні частини площі парку для створення площадки для організації прогулянок та проведення занять з тваринами наприкладі площадки, яка створена біля Вишенського озера у парку Дружби народів.    Готові взяти на себе роботи по благоустрою та наведенню порядку на виділеній площадці. Будемо Вам дуже вдячні за розуміння та допомогу у вирішенні питання. 

Відповідь:
29 вересня 2020

Департамент комунального господарства та благоустрою опрацював Ваше звернення, щодо будівництва майданчика для вигулу собак, про що повідомляємо наступне.

Зазначена Вами земельна ділянка має цільове призначення: 03.03 для будівництва і обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги тому будівництво майданчика на даній земельній ділянці є неможливим.

Також інформуємо Вас, що майданчик для вигулу собак, департаментом комунального господарства та благоустрою було збудовано в 2014 році в парку «Дружби народів».

Додаткове будівництво ускладнене вимогами державних будівельних норм, а саме ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» пункт «5.8.4 Місця або зони для вигулу тварин треба визначати на відстані не менше ніж 40 м від житлових будинків, дитячих та спортивних майданчиків та об'єктів соціальної сфери згідно ДСП 173. 

В центральних щільно забудованих районах відстань треба визначати, беручи до уваги місцеві умови, але не менше ніж 25 м від вищевказаних об'єктів і майданчиків.».

В той самий час департамент комунального господарства та благоустрою вважає актуальними порушені питання та Ваші пропозиції будуть враховані в подальшій роботі.

Вкладення