(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
11 вересня 2020

​Доброго дня, звертаюсь до вас з проханням вирішити питання з транспортом на Малих Хуторах.Жителям ,які проживають на середніх зупинках маршрутів автобусів 8та24 неможливо добратися на роботу та навчання.Приходиться йти пішки до кінцевих зупинок, аби там сісти в транспорт.Але туди сходяться всі хуторі,і це не вирішує питання.Виходить транспорт працює на с.Великі хуторі та жителів дачного масиву на Бучми.Прохання вирішити дану ситуацію,щоб всі жителі на рівних правах могли добратися.

P.S: маршрутка 8а теж не зупиняється.

Відповідь:
01 жовтня 2020

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради опрацьовано Ваше звернення щодо роботи громадського транспорту на період дії карантину та повідомляємо наступне.

Відповідно до пунктів 1, 6 частини першої статті 92 Конституції України виключно законами України визначаються права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод; основи соціального захисту населення.

Також повідомляємо, що перевезення пасажирів у Вінницькій міській об'єднаній територіальній громаді здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 (зі змінами) Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Враховуючи початок навчального року, з 1 вересня проводились обстеження навантаження на громадський транспорт у пасажироутворюючих точках, зокрема в районі шкіл міста. Основним пріоритетом при проведенні обстежень був аналіз забезпечення перевезення учнів до загальноосвітніх навчальних закладів. Для проведення обстежень щоденно з 7:00 до 10:00 та з 15:00 до 18:30 були задіяні представники департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради  представники комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія».

Одночасно повідомляємо, що з метою покращення транспортного обслуговування пасажирів, в тому числі і школярів до навчальних закладів було збільшено випуск тролейбусів на лінію в кількості на 7 одиниць.

Протягом поточного року з метою покращення транспортного обслуговування мешканців Вінницької міської об'єднаної територіальної громади планувалось придбати 10 автобусів. Але в зв'язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та суттєвим зменшенням дохідної частини бюджету, даний захід було відмінено.

Також повідомляємо, що відповідно до Протоколу №41 від 11 вересня 2020 року засіданням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою запобігання поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. п. 2.3 даного Протоколу здійснюється поділ 5-11 класів на підгрупи з відвідуванням кожною із підгруп по черзі через тиждень навчальних занять у школі.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам вибачення за тимчасові незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом.

У разі наявності додаткових питань звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.

Вкладення