(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
09 вересня 2020

Доброго дня! Шановний Микола Вікторович! Мешканці ОСББ "Версаль", "Райдужний" та приватного сектору вже третій рік поспіль постійно звертаються до ВМР з проханням вирішити проблему з МІСЬКИМ трансортом.  Інтервал руху 27 маршруту складає приблизно 1год 20 хв. Тих декілька додаткових ходок зранку і ввечері (про які неодноразово писали у новинах) взагалі не вирішують проблеми! Доводжу до вашого відома, що є багато учнів, що навчаються у 2-гу зміну, і для того аби потрапити на навчання повинні виходити з дому більше, ніж за 1 годину! З приміськими перевізниками (Тиврів, Сутиски, Сокиринці, Хижинці, Лука) взагалі окрема історія - пасажирів нашого масиву, як правило, відмовляються перевозити, мотивуючи тим, що у нас є "свій" 27-ий автобус! Чому мешканців міста не можуть забезпечити міським транспортом? Якщо немає можливості надати достатню кількість муніципального транспорту - створіть маршрутне таксі - надайте можливість працювати приватним перевізникам.


Відповідь:
25 вересня 2020

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради опрацьовано Ваше звернення щодо роботи водія автобуса комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» та повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день мешканці с. Лука Мелешківська забезпечуються міським автобусним маршрутом загального користування в звичайному режимі руху №27 «Лука Мелешківська – Залізничний вокзал», на даному маршруті працює один автобус великої місткості з інтервалом руху у години «пік» 30-50 хв.

Крім того, транспортне обслуговування мешканців с. Лука Мелешківська забезпечують автобуси приміського сполучення.

Також повідомляємо, що перевезення пасажирів у Вінницькій міській об'єднаній територіальній громаді здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 (зі змінами) Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Протягом поточного року з метою покращення транспортного обслуговування мешканців Вінницької міської об'єднаної територіальної громади планувалось придбати 10 автобусів. Але в зв'язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та суттєвим зменшенням дохідної частини бюджету, даний захід було відмінено.

Разом з тим повідомляємо, що на сьогоднішній день всі наявні автобуси муніципального автобусного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» задіяні в перевезеннях пасажирів на маршрутах міста.

При збільшенні кількості автобусів в автобусному парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» розглядатиметься можливість щодо їх залучення для транспортного обслуговування мешканців с. Лука Мелешківська.

У разі наявності додаткових питань звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.        

Вкладення