(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
07 вересня 2020

Шановний Павло Васильовичу!

Звертаюсь до Вас, як до одного з очільників міста та депутата по нашому виборчому округу, із великим проханням допомогти у вирішенні питання можливості паркування автомобілів вздовж вул. Келецької, біля буд. № 130А, 132А, 138 та 142 без порушень правил дорожнього руху, яке неодноразово піднімалось мешканцями 9-го мікрорайону: писались звернення, петиції, котрі набирали понад необхідну норму голосів для розгляду, але в результаті люди отримують лаконічні відповіді без вирішення питання по суті. Проблема полягає у розміщенні знаку 3.34 "зупинка та стоянка заборонені". 

На сьогоднішній день, просто фізично не існує альтернативної можливості розміщення автівок (напр. у дворах), тому уся вулиця Келецька уже фактично запаркована автомобілями. Дане питання навіть розглядалось на профільній координаційній раді, після чого, було повідомлено що влаштування місць для паркування транспортних засобів повинно здійснюватись відповідно до ДБН В.2.3-5:2018 "Вулиці та дороги населених пунктів", тому нормативні підстави для влаштування місць для паркування у даному місці вздовж вул. Келецької відсутні. У попередніх відповідях писалось, що це знижуватиме пропускну спроможність вулиці. Проте, Ви самі знаєте скільки аварій ставалось якраз через перевищення швидкості на цій ділянці. Неодноразово зносились висаджені комунальниками дерева вздовж вулиці, навіть було зруйновано зупинковий комплекс. Автомобілі взагалі дуже рідко знижують швидкість навіть перед пішохідними переходами на даній ділянці. 

Чому, наприклад, у центральній частині міста через певну критичність цю проблему вирішили, зокрема  на вул. Соборній, яка теж є магістральною вулицею загальноміського значення,  демонтували старі дорожні знаки та встановили нові, що дозволяють паркування?Що саме заважає зробити проживання мешканців безпечнішим та комфортнішим у нашому мікрорайоні? 

На сьогоднішній день, є критичніші ділянки вулиці Келецької, на яких немає таких знаків і дозволене паркування автомобілів, але щей на додачу проходить тролейбусна лінія, як наприклад, в напрямку від 600-річчя до вул. Пирогова, що дійсно ускладнює рух та і ширина проїжджої частини є значно меншою. 

За останні роки проблема стає гострішою і, на сьогодні, із початком роботи інспекторів з паркування люди перебувають у зовсім безвихідному становищі.

Усі мешканці мікрорайону сподіваються, що їх почують та будуть безмежно вдячні Вам за розуміння та сприяння у вирішенні даної проблеми!

 

Відповідь:
22 вересня 2020

Ваше звернення щодо демонтажу дорожніх знаків 3.34 «Зупинку заборонено»                 по вул. Келецькій в районі будинків №130А, 132А, 138, 142, влаштування паркувальних місць на зазначеній ділянці вул. Келецької розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо наступне.

Дане питання розглядалось на засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. За результатами розгляду координаційною радою вирішено:

Відповідно до пункту 5.5.3 Державних будівельних норм В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» на проїзних частинах магістральних вулиць загальноміського значення влаштування паркувальних місць не допускається.

Враховуючи вищевикладене, для демонтажу дорожніх знаків 3.34  «Зупинку заборонено» по вул. Келецькій в районі будинків №130А, 132А, 138, 142 та влаштування паркувальних місць на зазначеній ділянці вул. Келецької відсутні нормативні підстави.

Вкладення