(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
17 листопада 2013

Допоможіть побороти шахрайство! На другому поверсі павільйону, що на центральному ринку​ пороцвітає шахрайство. Моя мати, яка перебває на пенсії придбала там телефон, прийшовши додому виявилось , що він не функціонує належним чином. Прийшовши через декілька годин, продавець відмовилась віддавати гроші. На прохання предявити свідоцтво про підприємницьку діяльність - продавець тільки посміхнулась. Велике прохання провести рейд і чистку в павільйоні, нехай залишуться лише ті продавці які надаватимуть покупцям якісні послуги та товари. 

Заздалегідь дякуєм за прийняті міри!Відповідь:
13 грудня 2013

Ваше звернення щодо порушення правил торговельного обслуговування населення торгуючими засобами зв’язку в торгових об’єктах, які знаходяться на другому поверсі ринку «Центральний», розглянуто фахівцями Департаменту адміністративних послуг, в зв’язку з чим, роз’яснюємо наступне.
Спільно з адміністрацією ринку, була проведена перевірка об’єктів з реалізації засобів зв’язку на дотримання правил торговельного обслуговування населення. Приватних підприємців ознайомлено з чинним законодавством у сфері захисту прав споживачів та попереджено про відповідальність за недотримання встановлених норм обслуговування населення згідно діючого законодавства.
Також доводимо до Вашого відома, що адміністрація ринку зобов’язалась контролювати дане питання з метою недопущення в подальшому протиправних дій.​

Вкладення