(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9C%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.jpg
Маховський Яків Олександрович
Директор департаменту, Департамент архітектури та містобудування

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

 

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
05 вересня 2020

​Доброго дня , живу на вулиці новопрорізна біля кооперативного інституту побачив сьогодні , що інститут рішив звести забор біля себе , не враховуючи що там живуть та ходять люди , так як вони показали де вони хотять його будувати , то получається що це буде тонель в якому не завжди зможе проїхати машина , тепер я не знаю як я зможу доїхати на машині до себе до дому , по їх відповіді на питання , чому ви нікого з вулиці не спитали чи нам так буде зручно , вони відповіли , це ваші проблеми , а в нас бумаги всі є , якщо є якісь бумаги , то вони були зроблені без урахування нашої думки 

Я вірю що ви в цьому розбиретесь і врахуєте наші думки , що дозволить нам вільно пересуватись та паркуватись біля свого будинку , 

Дякую за увагу та розуміння .

З повагою громадяни міста Вінниці

Відповідь:
23 вересня 2020

Департаментом архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради (далі – Департамент) в межах повноважень опрацьовано питання порушене у Вашому зверненні від 07.09.2020р. щодо законності зведення огорожі навколо Вінницького кооперативного інституту по вул. А.Янгеля, 59 в м. Вінниця. За результатом розгляду повідомляю наступне.

Виїздом на місце працівниками факт встановлення огорожі за адресою вул. А. Янгеля, 59 підтвердився.

За інформацією наданою департаментом архітектури та містобудування міської ради, відповідно до чинної містобудівної документації,   вулиця Новопрорізна є тупиковою та закінчується біля будинку за №5. Організованого проходу та проїзду через зазначену вулицю до вул. Академіка Янгеля  не передбачено. Від будинку №5 повз будинок №3 передбачено лише прохід шириною 2.75 м, що згідно з Таблицею 5.2. ДБН В.2.3-5:2018 є достатнім для проїзду при швидкості 20 км/год (у випадку виняткової необхідності). Вказана  огорожа встановлена на сформованій земельній ділянці за відповідним кадастровим номером з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель та закладів освіти, приватної форми власності. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру. Винесення в натуру (на місцевість) меж сформованої земельної ділянки до її державної реєстрації здійснюється за документацією із землеустрою, яка стала підставою для її формування.

Главою 16 Земельного кодексу України передбачено право користування чужою земельною ділянкою на правах земельного сервітуту, зокрема для проїзду на транспортному засобі по наявному шляху. Згідно зі Статтею 100 Земельного кодексу України земельний сервітут може бути встановлений договором між особою, яка вимагає його встановлення, та власником (землекористувачем) земельної ділянки, а у випадку недосягнення згоди  - рішенням суду. Земельний сервітут підлягає державній реєстрації в порядку, встановленому для державної реєстрації прав на нерухоме майно.

При спілкуванні з представником ініціатора даних робіт з'ясовано, що дана огорожа зводиться в межах земельної ділянки, яка перебуває у користуванні Вінницького кооперативного інституту. Зі слів даної особи та візуально підготовчих та/або будівельних робіт, що потребують отримання дозвільних документів у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України №466 від 11.04.2011 року не виконується та не планується виконувати.

Також інформую, що представником Департаменту проведено роз'яснювальну роботу щодо недопущення порушення прав та законних інтересів суміжних землекористувачів.

Вкладення