(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​


Особистий прийом громадян:
Вівторок з 9-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1


Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
02 вересня 2020

​Доброго дня! Цікавить питання харчування у школі для дітей з малозабезпечених сімей. Наприклад: 2 вересня до шкільної адміністрації було подано довідку про отримання допомоги малозабезпеченим сім'ям. Довідка дійсна по 31 жовтня. З 1 листопада потрібно поновити документи і дитина харчується за свій рахунок, але після 15 листопада довідку надають знову . Питання: якщо довідка дійсна 6 місяців і держава виділяє кошти на всі ці 6 місяців для харчуванням, чому тоді дитина 15 днів харчується за свій рахунок (з 1 по 15 листопада) до поновлення довідки? Куди зникають виділені кошти за 15 днів? Органи соцзабезпечення відповіді не можуть надати. Школа без довідки безкоштовне харчування не надає. Замкнутий круг виходить! Сподіваюсь на Вашу логічну відповідь. Дякую 

Відповідь:
17 вересня 2020

Департаментом освіти спільно з департаментом соціальної політики Вінницької міської ради Ваше звернення щодо надання довідки на безкоштовне харчування як малозабезпеченій сім'ї розглянуто. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Право на державну  соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям мають сім'ї, які постійно проживають на території України і  середньомісячний сукупний дохід, нижчий від рівня забезпечення гарантованого мінімуму для сім'ї.

Ваша сім'я перебуває на обліку в управлінні соціального захисту населення (Правобережне) департаменту соціальної політики міської ради з 01.10.2016 року та отримує допомогу відповідно до  Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» .

Додатково повідомляємо, допомога малозабезпеченим сім'ям призначається на пів року і через шість місяців сім'я знову повинна підтвердити своє право на виплати та отримання допомоги. Рішення про призначення соціальної допомоги або відмову в її наданні приймається органом соціального захисту населення протягом десяти календарних днів із дня подання заяви. У разі призначення соціальної допомоги управлінням соціального захисту населення  (Правобережне) надається довідка про отримання допомоги малозабезпеченим сім'ям. 

Вкладення