(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
01 вересня 2020

​Вітаю Вас Павло Васильович!!! Так склалося що  ми відносимся до вашого виборчого округу. Ми не можемо попасти на прийом до Яценко Оксани Василівни   Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської рад  через карантиннні заходи!!! А у школі №34 дітки 6-х класів обєднали по 40 чоловік в кабінети не розрахованні на таку кількість. А ще є кабенет ДПЮ без вікон і там навчаються діти на  3-му поверсі. Чомусь бояться вам повідомити . адже це правда.  Погрожують звільнення учителям через те що ми вас усе повідомимо. Можливо питання в керівництві школи. Усім батькам 6-х класів . хто задає питання кажуть забирати документи і йти до іншої школи.  Але це наше місто, наш мікрорайон (дуже любимо ), наші діти і наша школи ( на туалет здавали кошти, на вікна. на кришу , на усе, і любимо нашу школу). Вибачте, що відриваємо вас.  але ми не маємо боятися писати вам правду , а нам заборонять. через нас звільнять вчителів і сімї залишуться без роботи. Не звільняйте учителів. ми просто просимо щоб зробили умови навчання нормальні дітками.  Допоможіть будь-ласка . З повагою батьки. 

Відповідь:
21 вересня 2020

Виконавчі органи  Вінницької міської ради розглянули Ваше звернення від 01.09.2020 року  та  інформуємо.

По суті звернення та для об'єктивного розгляду ситуації було взято пояснення у директора комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики №34 Вінницької міської ради» Крамара В. П.

Зі слів директора на кінець 2019-2020 навчального року 6-Г клас нараховував 21 учня. З метою оптимізації мережі 6-х класів, керуючись рішенням координаційної ради з питань освіти від 04.09.2019 року, адміністрацією закладу було вирішено реорганізувати 6-Г клас, про що видано відповідний наказ №115 від 31.08.2020 року. Про можливе розформування батькам та учням 6-Г класу було повідомлено в травні 2020 року. Станом на 03.09.2020 року 6-ті класи нараховували: 6-А клас – 38 учнів, 6-Б клас – 38 учнів, 6-В клас – 37 учнів. Площа класних приміщень є достатньою для розміщення учнів під час освітнього процесу.

Для забезпечення дотримання дистанції відповідно до протоколу засідання Вінницької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 41 від 11.09.2020 керівниками закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності з 14 вересня 2020 року буде здійснено поділ 5-11 класів на підгрупи з відвідуванням кожною із підгруп по черзі через тиждень.

Щодо кабінету №307 предмету «Захист Вітчизни», то наразі розглядається питання можливості встановлення вентиляційної системи.

На виконання постанови Головного державного санітарного лікаря № 50 від 22.08.2020 року щодо мінімізації пересування здобувачів освіти між навчальними кабінетами, зокрема, шляхом проведення занять впродовж дня для одного і того ж класу в одній і тій самій аудиторії, в даному кабінеті заняття не проводяться.

Також, для об'єктивного розгляду питань викладених у звернені представником департаменту освіти було проведено зустріч з учителями даного закладу без присутності директора. В ході співбесіди факти тиску на вчителів не підтверджені.

Вкладення