(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
01 вересня 2020

Звертаємось до Вас як до людини, якій небайдужа доля освіти та освітнього процесу у м.Вінниця з приводу того, що в школі №34 було розформовано 6-Г клас, учнів якого було додано до інших трьох 6-х класів, в наслідок чого в кожному 6-му класі школи №34 вийшло по 38 учнів. Про це нас, батьків, ніхто з керівництва школи не проінформував,  ми дізналися про це випадково на передодні дня першого вересня. Вважаємо це рішення абсолютно нелогічним і загрозливим для  здоров'я наших дітей, особливо зараз,  під час пандемії коронавірусу.  В класах з такою кількістю учнів не буде змоги організувати соціального дистанціювання та уникнути скупчення дітей.  Якість навчального процесу також буде порушена. Адже згідно Закону про «Повну загальну середню освіту», від 16 січня 2020 року, відповідно до Частини 2 Статті 12 наповненість класу державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів та більше:
30 учнів, які здобувають базову чи профільну середню освіту.
Звернення до керівницва школи не дало результатів:  пояснюють це скороченням фінансування видатків з міського бюджету для нашої школи.
Просимо Вас звернути увагу на цю проблему. Закликаємо міськраду не економити коштів на навчанні і здоров'ї наших дітей! І відновити навчання 6-Г класу у школі № 34.


Відповідь:
16 вересня 2020

Виконавчі органи  Вінницької міської ради розглянули Ваше звернення від 31.08.2020 року  та  інформуємо.

По суті звернення та для об'єктивного розгляду ситуації було взято пояснення у директора комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики №34 Вінницької міської ради» Крамара В. П.

Зі слів директора на кінець 2019-2020 навчального року 6-Г клас нараховував 21 учня. З метою оптимізації мережі 6-х класів, керуючись рішенням координаційної ради з питань освіти від 04.09.2019 року, адміністрацією закладу було вирішено реорганізувати 6-Г клас. Про можливе розформування батькам та учням 6-Г класу було повідомлено в травні 2020 року.

Також зазначаємо, що відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря № 50 від 22.08.2020 року пересування здобувачів освіти між навчальними кабінетами повинно бути мінімізованим, зокрема, шляхом проведення занять впродовж дня для одного і того ж класу в одній і тій самій аудиторії, що зумовило відсутність додаткових класних приміщень.

Відповідно до протоколу засідання Вінницької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 41 від 11.09.2020 керівники закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності з 14 вересня 2020 року мають забезпечити організацію освітнього процесу для учнів 5-11 класів у змішаній (комбінованій) формі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов'язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог та здійснити поділ 5-11 класів на підгрупи з відвідуванням кожною із підгруп по черзі через тиждень навчальних занять у школі.

Дякую за звернення. 

Вкладення