(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9C%D1%96%D1%81%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.JPG
Міс​ецький Віталій Юліанович
Заступник директора департ​аменту - начальник відділу реформування та розвитку житлово-комунального господарства та енергетики, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 12-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 16-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 12-00 до 13-00
3-й понеділок з 12-00 до 13-00
0432 59-52-39

Звернення:
28 серпня 2020

   Доброго дня, Віталій Юліанович. Моє питання стосується школярів, чиї електронні картки ще не виготовлені, але їздити їм потрібно. 

    В офісі, де їх видають , мені пояснили, що в такому разі їм доведеться сплачувапти повну вартість проїзду. Заявку я подавала півтора місяці назад.  Є люди, які подали заявки ще пізніше. Якщо пенсіонери мали право користуватись пенсійним посвідченням, поки їх картки виготовляли , а тривав цей процес більше півроку, то для дітей виходу ніякого нема. Я розумію, що може , вони там щось і не встигають. Чому в   такому випадку тимчасово школярам не залишили можливості придбати звичайний картонний проїзний. І як тепер виходити з цієї ситуації? виходить діти не можуть користуватись своїм правом на пільговий проїзд.

     Дякую!!!

Відповідь:
14 вересня 2020

Виконавчі органи міської ради опрацювали Ваше звернення від 28.08.2020 щодо оплати проїзду в громадському транспорті м. Вінниці школярами та за результатами розгляду повідомляють наступне.

На сьогоднішній день у м. Вінниці триває реалізація проекту «Впровадження автоматизованої системи збору плати за проїзд в громадському транспорті в м. Вінниця», що дозволить отримати чіткі показники пасажиропотоків в місті, налаштовувати і коригувати маршрути в місті в залежності від потреб пасажирів, підвищити рівень безпеки на дорогах міста, покращити якість надання послуг з перевезення пасажирів у громадському транспорті, спростити процедуру оплати проїзду та забезпечити облік компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій громадян.

Правилами користування міським автомобільним та електричним транспортом загального користування у місті Вінниці та населених пунктах, що входять до Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 28.02.2020р. №2175, визначені види проїзних документів, що надають пасажиру право на користування транспортними послугами. Місячні проїзні квитки у паперовому вигляді зазначеними Правилами не передбачені.

Відповідно до пункту 3 Порядку надання пільг на проїзд у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, учням загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.07.2020р. №1380, пільги надаються шляхом надання можливості учням загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації за допомогою персоналізованої муніципальної картки вінничанина (учнівської або студентської) придбавати місячний електронний проїзний квиток на здійснення 130 транспортних послуг (поїздок) за пільговим тарифом.

Придбати учнівський або студентський електронний квиток тривалого користування можна в будь-який момент часу, термін дії такого проїзного документу становить 30 календарних днів з моменту придбання, на відміну від паперових місячних проїзних квитків, які були дійсні протягом одного календарного місяця.

Відповідно до рішення міської ради здійснювати оформлення Муніципальної карти вінничанина та електронних квитків для пільгових категорій населення уповноважене комунальне підприємство «Вінницякартсервіс».

Слід зауважити, що послуга із замовлення учнівської Муніципальної картки вінничанина, в тому числі і на офіційному сайті підприємства https://et.vn.ua, доступна ще з липня 2019 року.

Наразі замовлені Вами учнівські картки знаходяться у стадії виготовлення підрядною організацією, але, нажаль, пришвидшити процес їх виготовлення не є можливим через особливості технологічного процесу.

Про виготовлення замовлених Вами карток Вас буде проінформовано за допомогою SMS-повідомлення.

Вкладення