(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%AF%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Яценко Оксана Василівна
Директор департаменту освіти, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2


Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 10-00 до 11-00
0432 65-10-11 / 65-10-20
Звернення:
27 серпня 2020

​Доброго дня. Шановна Оксана Василівно, почуйте наш крик душі і допоможіть якось вплинут на ситуацію яка триває вже не перший рік і як ми сьогодні зрозуміли жодні карантинні заходи та обмеження не зможуть зупинити цьго свавілля. Щороку у 10 школі проводять незліченну кількість загальношкільх конкусів: "Майданс", " Пісні і строю", "Класна пісня", " Маленька леді" тощо. Жодного разу адміністація не поцікавилась у батьків та дітей з приводу доцільності цих заходів. Хоча всі погодяться що школа перш за все створена для навчання та отримання знань, а не для творчих конкурсів та змагань. Але то все лірика. Цьго року була велива надія у батьків , дітей та й у вчителів я думаю також що у звязку з карантинними заходами та обмеженнями, у звязку з тим що діти фактично 6 місяців були удома і є прогалини у знаннях та засвоєнні навчального матералу школа кину всі сила щоб якумога швидше діти надолужили навчальний матерал та спрямували свсі сили навчання що хочаб у цьому навчальному рокі вищезазначені канкурси проводити у закладі не будуть...але ж ні конкурси будуть, знову в обовязковому порядку, знову з примусу і всім чхати чи взагалі хочуть діти та батьки на чії плечі лягає також і фінансова підготовка до всіх цих заходів ( костюми, хореографи,фонограми тощо) приймати участь у цьому безладі. НІ нікому це нецікаво, головне потішити амбіції адміністрації. А чому вельмишановна адміністрація не подумала коли діти мають готуватись ко цих конкурсів, після уроків залишатись у школі і проводити репетиції невже це нормально для дітей починаючи з 1 класу і далі, хіба ж це адаптаційний карантин???? НЕ знущайтесь над нами та нашими дітьми, дозвольте спокійно ходити до школи та навчатись. 

Відповідь:
14 вересня 2020

Департамент освіти Вінницької міської ради розглянув Ваше звернення від 27.08.2020 року.

Повідомляємо, що 27.08.2020 року у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради» відбулась нарада з класними керівниками 1-11-х класів, під час якої до класних керівників було доведено інформацію про режим роботи закладу та дотримання проти епідеміологічних заходів на період карантину, план виховної роботи на 2020-2021 навчальний рік.

У плані передбачено проведення конкурсів «Строю та пісні» (І семестр) та «Класна пісня» або «Майданс» (ІІ семестр). Дані заходи будуть проведені лише у випадку сприятливої епідеміологічної ситуації, про що було наголошено класним керівникам на нараді.

Адміністрації закладу рекомендовано зменшити кількість масових заходів з учнями протягом року.

Дякуємо за звернення. 


Вкладення