(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
24 серпня 2020

Шановний Микола Вікторович! Ми, мешканці будинку №43 вул. Василя Порика м. Вінниця. Просимо вирішити питання: прийняти міри щодо графіку роботи цілодобового магазину "Домашній маркет 0-24", що розташований за адресою вул. Василя Порика 41 а.

Так як, в нічний час біля даного магазину постійно збираються компанії молодиків ( клієнти магазину), які  розпивають спиртні напої,  ведуть гучні розмови, влаштовують бійки, агресивно відповідають на зауваження від мешканців нашого будинку. Неодноразово були звернення в поліцію, але ситуація не змінилася. Інколи виклики ігноруються правоохоронними органами.

  За таких умов порушується громадський спокій та безпека мешканців нашого будинку. Просимо якнайшвидше прийняти міри. 


Відповідь:
08 вересня 2020

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення щодо порушення тиші в нічний час відвідувачами магазину «Домашній маркет», що розташований за адресою:  вул. В. Порика, 41 а, м. Вінниця.

За результатами розгляду та проведеного аналізу нормативно-правових актів України, що регулюють дану сферу правовідносин та визначають повноваження органів місцевого самоврядування у сфері торгівлі та забезпечення публічного порядку, повідомляємо наступне.  

Рішенням Вінницької міської ради № 1719 від 30.05.2014 р. встановлено режим роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та розваг незалежно від форм власності та виду об'єкта, розташованих в житлових будинках на території м. Вінниці, у межах часу з 07-00 до 23-00 години. Даний магазин розташований у окремо стоячій будівлі, поза межами житлового будинку. Відтак, у виконавчих органів Вінницької міської ради наразі відсутні правові підстави,  для обмеження режиму роботи вказаного у зверненні господарюючого об'єкту.

Однак, з метою сприяння вирішення висвітлених у зверненні питань,  фахівцями департаменту адміністративних послуг проведено роботу інформаційно-роз'яснювального характеру безпосередньо із господарюючим суб'єктом щодо необхідності  дотримання належного громадського порядку та санітарного стану, як в магазині так і на прилеглій до торгівельного об'єкту території.

З приводу фактів порушення тиші та громадського порядку інформуємо, що пунктом 3 статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» визначено, що поліція вживає заходів та припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення.  Тому виконавчими органами Вінницької міської ради направлено лист на адресу Управління патрульної поліції у Вінницькій області з проханням розглянути Ваше звернення, вжити відповідних заходів реагування в разі виявлення порушень та забезпечити дотримання громадянами публічного поряду та норм чинного законодавства за вказаною  адресою. 

 

Вкладення