(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
24 серпня 2020

image.png

Член семьи загиблого посвидчення 112640, пенсионерка, ветеран труда Васылева Галына Викторивна. Проживаю Винницкая обл., Г. Могилев Подольск ул Греческая 15. Обратилась в отдел Совбеза что не надали пильги с 2019 г. Выяснилось что пильги подходят на iнший особистий счет с непонятных причин. Обращений в письмовий формы в Совбез не дали результативности. Прошу проверить почему не дали  пильги по данному адресу. Згідно чинного законодавства. 

Відповідь:
09 вересня 2020

Виконавчими органами Вінницької міської ради уважно розглянуто Ваше звернення від 24.08.2020 року № В-01-77906 щодо отримання Вами пільг, як члена сім'ї загиблого(померлого) ветерана війни.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Станом на 03.09.2020 року Ви, як член сім'ї загиблого(померлого) ветерана війни, на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб,  які мають право на пільги, департаменту соціальної політики Вінницької міської ради не перебуваєте.

Принагідно інформуємо, що пільги надаються за місцем реєстрації пільговика.

Разом з тим з'ясовано, що Ви перебуваєте на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги в Управлінні праці та соціального захисту населення Могилів-Подільського р-ну.

З огляду на вищезазначене, з метою вирішення Вашого питання,  радимо Вам звернутись до Управління праці та соціального захисту населення Могилів-Подільської міської ради за адресою: м. Могилів-Подільський, вул. В. Стуса, 56

Вкладення