(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9C%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.jpg
Маховський Яків Олександрович
Директор департаменту, Департамент архітектури та містобудування

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

 

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
23 серпня 2020

Шановний Якове Олександровичу!

Ви як диркектор профільного департаменті з будівництва та архітектури міста багато робите для того щоб наше місто мали привабливий вигляд! Нещодавно було проведено громалські слухання по розвитку території міста Вінниці в районі бувшого мясокомбінату , де акцетувалось увагу про те що в найближчий час на тій території буде побудований новий Епіцентр та буде проведена реконструкція вулиці Батозької.

І ось не пройшло і року як побудувавя і відкрився Епіцентр і так думаю що дай Бог у наступному році настане черга реконструкці вул. Батозька.

В світлі таких великих перемін хочу звернути вашу увагу на вигляд самої вулиці Батозької що іде від залізничного вокзалу до нового Епіцентру а також на ті страшні вивіски і реклами що просто виглядає жахливо. 

От наприклад навпроти самого головного входу в Епіцентр розташована будівля Реквієму де попереду фасаду стоять 3-х поверхові чи то рекламні вивіски, чи то ворота на який те все просто наліпили. Невже не можна щоб ті реклами знесли а ворота переставили і був нормальний вигляд?

Прошу Вас донести до власників та знести ось такі приклади вінницьких реклам як біля Реквієму!! Завчасно Дякую!!

Відповідь:
11 вересня 2020

Департаментом архітектури та містобудування Вінницької  міської ради опрацьоване Ваше звернення від 25.08.2020р. вх. № К-05-77989 щодо  впорядкування вивісок та рекламних засобів за адресою : вул. Батозька, 12  в м. Вінниці, повідомляємо наступне.

Інформуємо Вас, що при обстежені зовнішньої вивіски «Страж», з´ясовано наступне. Зовнішня вивіска «Страж» не суперечить вимогам встановленим рішення міської  ради від 27.12.2019 № 2120 «Про упорядкування зовнішнього вигляду будівель, вулиць і території, збереження історико-архітектурного середовища та створення сучасного інформаційного простору на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади», окрім  словосполучення «стальные двери», яке має прописуватись державною мовою, про що було наголошено власнику вивіски. Також власнику вивіски рекомендовано звернутись із відповідною заявою та пакетом документів, щодо підтвердження відповідності розміщення зовнішньої вивіски до Департаменту архітектури та містобудування  міської ради відповідно до рішення міської  ради від 27.12.2019 № 2120 «Про упорядкування зовнішнього вигляду будівель, вулиць і території, збереження історико-архітектурного середовища та створення сучасного інформаційного простору на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади».

Співвласникам частини капітального паркану, на якому розміщено великогабаритний інформаційний стенд, естетичний вигляд якого потребує змін рекомендовано  зменшити габаритні  його розміри та привести  до  вимог рішення міської  ради від 27.12.2019 № 2120 «Про упорядкування зовнішнього вигляду будівель, вулиць і території, збереження історико-архітектурного середовища та створення сучасного інформаційного простору на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади», та надати відповідну ескізну пропозицію для розгляду департаментом архітектури до 08.10.2020 року.

Дякуємо Вам за активну громадську позицію!

Вкладення