(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
22 серпня 2020

​Доброго дня, я проживаю по вулиці київська 43/33 на 5 поверсі. На протязі 3 років в мене протікає дах, а причина цього полягає в тому що у рубероїда закінчився експлуатаційний термін придатності. Ця проблема турбує багатьох мешканців які проживають на 5 поверсі. В жовтні минулого року я вже писав вам скаргу на те що жек ігнорував мої скарги і не виконувати ремонт даху, після мої скарги вони нарешті приїхали на виклик за що я висловлюю вам велику подяку, але це не вирішило проблему. Після того як я оглянув дах помітив що в багатьох місцях рубероїд відклеївся, в деяких місцях є застояна вода яка затекла під рубероїд, в багатьох місцях є тріщини. Я надіюсь ви допоможете мені вирішити цю проблему, тому що із-за несправності даху я уже 3-їй раз роблю ремонт стелі в кімнаті.

Відповідь:
09 вересня 2020

Ваше звернення щодо ремонту покрівлі  житлового будинку № 43 по вул. Київська розглянуто.

За інформацією адміністрації МКП «Управляюча компанія «Київська»», роботи по ремонту покрівлі над квартирою №33 вищевказаного житлового будинку заплановано виконати до кінця вересня поточного року.

Про подальший хід розгляду звернення Вас буде повідомлено додатково.

30.09.2020

Ваше звернення щодо ремонту покрівлі  житлового будинку № 43 по вул. Київська, розглянуто.

За інформацією адміністрації МКП «Управляюча компанія «Київська»», виконано роботи по ремонту покрівлі над квартирою №33 вищевказаного житлового будинку. Факт виконання даних робіт підтверджено підписом уповноваженої особи у відповідному акті.

Вкладення