(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
20 серпня 2020

​Доброго дня, до вас звертається голова ОСББ "Отамановського 16" за дорученням мешканців. 

Наш будинок має спільну прибудинкову територію з будинками №№ 18 та 20 по вул. В. Отамановського.  Поруч із будинком № 18 один з власників почав облаштовувати стоянку для свого автомобіля, мотивуючи тим, що це під'їзд до його гаража і що він має дозвіл архітектора. Ніякого документального підтвердження він поки що не надав, згоди мешканців на облаштування стоянки також не запитував. На даний час розрівнена поверхня ділянки, що безпосередньо прилягає до в'їзду в гараж (сам гараж є частиною будинку № 18), та засипана щебнем.

Прошу повідомити:

1. Чи знаходиться в приватній власності земельна ділянка, що безпосередньо прилягає до будинку за адресою вул. В.Отамановського, 18, і якщо так - де проходять її межі.

2. Якщо зазначена ділянка є частиною загальної прибудинкової території і знаходиться в комунальній власності - чи надавався дозвіл на облаштування на ній автомобільної стоянки. або під'їзду до гаражу.

В разі відсутності зазначених дозволів прошу вжити заходів щодо припинення самовільного благоустрою території.

Скарга на самовільні дії власника паралельно направлена до Муніципальної варти.

Відповідь:
03 вересня 2020

На опрацювання Вашого звернення від 20.08.2020 р. на ім'я заступника міського голови С. В. Матусяка щодо облаштування автостоянки біля будинку 18 по вул. Валентина Отамановського повідомляємо наступне.

Відповідно до Публічної кадастрової карти України прилегла до будинку 18 по вул. Валентина Отамановського земельна ділянка не оформлена та перебуває в комунальнійї власності Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Інформація відносно дозвільних документів на облаштування автостоянки або під'їзду до гаражу біля будинку 18 по вул. Валентина Отамановського відсутня.

План індивідуального благоустрою території за вказаною адресою на розгляд департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради не надавався.

В ході опрацювання звернення працівниками КП «Муніципальна варта» ВМР на гр. Мельника Є. М., який проводив роботи з облаштування автостоянки біля будинку 18 по вул. Валентина Отамановського без відповідних дозвільних документів, виданих в установленому порядку ВМР, що є  порушенням вимог п.п. 2.12.1(1) Правил благоустрою території ВМОТГ, було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Для винесення постанови відносно гр. Мельника Є.М., матеріали адміністративної справи направлено на розгляд адміністративній комісії при виконавчому комітеті ВМР.

Вкладення