(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
11 серпня 2020

К Дню Конституции 4 винничан были отмечены Президентом государственными наградами.В том числе мой муж, Добрыдень Сергей Николаевич,был удостоен звания Заслуженный донор Украины.У меня возник вопрос,когда  и где будет произведено вручение наград,удостоверений? Почему нет никаких уведомлений,звонков ,писем?С какой целью это все затягивается.Президент подписал,а ОДА молчит.Причина?


Відповідь:
01 вересня 2020

Ваше звернення щодо присвоєння почесного звання "Заслужений донор України" Сергію Миколайовичу Добридень, розглянуто виконавчим комітетом Вінницької міської ради та повідомляємо.

Порушене Вами питання належить до компетенції Вінницької обласної державної адміністрації, про що Вам було повідомлено в телефонному режимі в термін, визначений законодавством України.

Одночасно повідомляємо, за інформацією Вінницької облдержадміністрації Ваше питання було вирішено позитивно. В День Державного прапора України та з нагоди Дня Незалежності України відбулося вручення державних, урядових та обласних нагород в тому числі і присвоєння почесного звання «Заслужений донор України» Сергію Миколайовичу. Прийміть щирі вітання з високою нагородою.

Вкладення