(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
07 серпня 2020

​Шановний Павло Васильович. По дорученню мешканців буд.66/36 по вул.Келецькій повторно звертаемось до Вас з проханням допомогти нам вирішити питання, щодо незадовільних умов проживання (сморід) в нашому будинку.До сьогоднішого часу  питання стосовно  пекарні не вирішено.А також стосовно магазину секонд -хенд яке належить приватному підприемству "Жорна"(юр.адреса м. Вінниця вул.Першотравнева б.62 кв.2 директор Жорноклей Поліна Василівна,,який розміщений в підвальному приміщені нашого будинку також не вирішується.Товар який продається в цьому магазині оброблений в великій кількості  хімічними речовинами,має дуже токсичний вплив на здоровья людини,який заповнює наші під ізди і квартири.В нашому будинку є магазини Watsons і ще один секонд-хенд,які зробили необхідну вентиляцію до даху будинку,відповідно до державних будівельних норм Украіни.Павло Васильович,велике прохання,щоб власник "Жорна" зробив необхідну вентиляцію до даху будинка, щоб вернути нормальну життєдіяльність мешканцям всьго будинку.Надіємось на вашу допомогу в вирішенні цих проблем.

Відповідь:
27 серпня 2020

​Ваше звернення  щодо порушення законодавства у сфері захисту населення від  шкідливого впливу викидів із системи механічної вентиляції закладу торгівлі «Перша пекарня» та стійких запахів у дворі будинку від незадовільної роботи вентиляційної системи магазину уживаного одягу, що розташований в підвальному приміщенні за адресою: вул. Келецька, 66/36 у м. Вінниця, розглянуто виконавчими органами міської ради, в зв'язку з чим повідомляємо наступне.

Під час проведення перевірки фактів, викладених у зверненні, фахівцями департаменту адміністративних послуг було з'ясовано, що станом на 24.07.2020 рік відкритий доступ до отворів вікон підвального приміщення, де розташований магазин уживаного одягу за вказаною адресою, було забетоновано суб'єктом господарювання.

Одночасно повідомляємо, що оскільки згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 667 від 02.09.2015 р., здійснення контролю за факторами середовища життєдіяльності людини, що мають шкідливий вплив на здоров'я населення (в тому числі  порушення санітарних норм та правил) віднесено до компетенції та завдань Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, департаментом адміністративних послуг повторно на адресу Головного Управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області направлено лист з проханням   доручити відповідним підрозділам провести перевірку дотримання норм концентрації забруднюючих речовин у повітрі від встановлення механічної вентиляційної системи закладу «Перша пекарня» і магазину секонд-хенд та вжити відповідних заходів впливу в разі виявлених порушень та про результати проведеної перевірки проінформувати Вас особисто.

Вкладення