(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
07 серпня 2020

​Добрий день. В мене в місті Вінниці за адресою вул.Київська 100 знаходиться земельна ділянка з житловим будинком.Поруч була придбана земельна ділянка невідомими мені мешканцями.На цій ділянці вони побудували два великих будинки комерційного призначення.При оформлені документів розмежування і забудови я ніяких документів не підписував і згоди не давав.Забудова виконується по підробних документах. Після важкої техніки якою вони користуються появилися тріщини в стінах.На мої зауваження не реагують.Прошу розібратися в цій справі.Відповідь прошу надіслати на єлєктронну пошту.Дякую за порозуміння.Гарного дня.

Відповідь:
01 вересня 2020

За дорученням міського голови, в департамент архітектурно-будівельного контролю міської ради надійшов лист (від 07.08.2020р.) щодо виконання будівельних робіт за адресою вул. Київська, 102 м. Вінниці.

За результатами проведеної позапланової перевірки щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, суб'єкта містобудування притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та видано припис.

Крім того, відносно наявних ушкоджень житлового будинку (тріщини стін) повідомляємо, що встановити природу їх походження і причинний зв'язок, а також отримати технічну характеристику стану об'єктів можливо лише за умови проведення технічного обстеження стану об'єкта в цілому (звіт з висновками). Дане обстеження виконується фахівцями, які отримали кваліфікаційні сертифікати, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 23.05.2011р. № 554 «Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури» на замовлення власника будинковолодіння житлового будинку.

Вкладення