(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%AF%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Яценко Оксана Василівна
Директор департаменту освіти, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2


Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 10-00 до 11-00
0432 65-10-11 / 65-10-20
Звернення:
06 серпня 2020

​Доброго дня!

Дайте розяснення з приводу відвідування дитячих садочків - один має переходити в молодшу групу (не беруть, не попали в десятку з довідками, садок наш працює), другий в раннього розвитку. Чи будуть брати в садочки дітей, батьки яких не можуть взяти справку з роботи, так як ще декілька місяців декретної відпустки і нас не беруть, а як можна вийти на роботу коли дитину нема з ким залишити і чи взагалі буде набор в групи дітей до 3-х років чи рівно в 3 роки без періоду привикання я маю з дитиной йти на роботу?  А дітей "другого" сорту, в яких нема справки з роботи батьків (батько працює не офіційно і роботодавець не дає довідку) колись будуть приймати в групу чи для нас епідситуація якась не така як в тих що є справки? Чи мої діти не повинні повноцінно розвиватись, а повинні сидіти дома і відчувати себе неповноцінними, як їх друзі які відвідують ДНЗ?


Відповідь:
26 серпня 2020

Департаментом  освіти  Вінницької  міської  ради Ваше звернення щодо відвідування Вашими дітьми дитячого садка розглянуто і повідомляємо наступне.

Відповідно до пункту 10 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року №35 (із змінами) переведення  дітей  з  однієї  вікової  групи  до  іншої,
формування  новостворених груп у закладах дошкільної освіти здійснюється наприкінці літнього періоду і в даний час зарахування дітей у новостворені групи розпочато.

Всі діти, які мають щеплення відповідно до календаря щеплень можуть відвідувати дитячий садок, інших обмежень немає.  


Вкладення