(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D1%83%D1%82%D0%B0%D0%BA.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунального майна


Вирішує питання у сфері управління  комунальним майном щодо:
•обліку об'єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
•відчуження об'єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
•передачі  в оренду об'єктів нерухомого майна комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-16
Звернення:
03 серпня 2020

​Доброго вечора шановний Ігор Анатолійович!

 Прошу надати інформацію.  До вас звертається мешканець міста Олексій Басюк. Я вже багато років стою  в черзі на поліпшення житлових умов у відділі обліку  та розподілу житла департаменту житлового господарства. В звязку з рішенням виконкому Вінницької міської ради від 06.02.2020р.√295про визначення 7об'єкту будівництва програми "Муніципальне житло Вінницької Міської Об'єднаної територіальної громади"-" Нове будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованим дитячим садочком між будинками по вулиці Зодчих 36-40"Прошу надати мені інформацію що до того чи маю я право на отримання- купівлю муніципального житла що має будуватися по вулиці Зодчих між будинками 36-40.І які саме дії мені для того  треба зробити? Тобто де зареєструватися? До якої структури Вінницької міської ради звернутися с цим питанням? І які документи мені для того знадобляться? 

Дуже дякую за відповідь, прошу допомогти з цим питанням і надати якомога більше інформаціі. Бо дійсно потребую. З повагою Олексій Басюк. 

Відповідь:
11 серпня 2020

Виконавчі органи Вінницької міської ради опрацювали Ваше звернення від 03.08.2020  №Б-11-64311 щодо участі у Програмі «Муніципальне житло Вінницької міської об'єднаної територіальної громади» та проектування VII об'єкту Програми «Нове будівництво багатоквартирних житлових будинків з дитячим садочком між будинками по вулиці Зодчих  36-40».

Враховуючи наявність зауважень мешканців мікрорайону «Поділля» щодо будівництва житлового будинку за вказаною адресою, питання місця розташування наступного об'єкту Програми знаходиться на стадії опрацювання.

Учасниками програми можуть стати громадяни, які потребують поліпшення житлових умов і зареєстровані на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Програмою визначено чіткий перелік категорій, - це:

-  працівники установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, а також комунальних підприємств;

-  особи, які належать до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- молоді сім'ї та молоді одинокі громадяни до 35 років включно, які перебувають на квартирному обліку;

-  ветерани праці, особи з інвалідністю, багатодітні сім'ї;

-  внутрішньо переміщені особи, які мають намір оселитися в м. Вінниця;

- учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС);

- члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС);

-  громадяни (сім'ї), які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Вінницької міської ради або за основним місцем роботи.

З актуальною інформацією, яка стосується реалізації Програми, в тому числі щодо переліку документів, необхідних для участі в Програмі, можна ознайомитись на сайті Вінницької міської ради www.vmr.gov.ua в розділі «Муніципальне житло».

Про початок реєстрації кандидатів на участь у Програмі по VII об'єкту буде розміщено оголошення на сайті Вінницької міської ради.


Вкладення