(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
29 липня 2020

​Доброго дня Сергій Володимирович,  До Вас звертається Шумовицька Вікторія Олегівна, жителька мікрорайону П'ятничани, а саме вулиця Медова. В березні місяці зверталась до Вас  із питанням з приводу Встановлення освітлення по вулиці Медовій. Щиро вдячна Вам за швидке реагування та часткове встановлення освітлення по нашій  вулиці. У відповідь на моє звернення було зазначено, що встановлення повного освітлення буде проведено в термін до 1.06.2020. Перший етап встановлення освітлення був набагато раніше зазначеного терміну. Я телефонувала до співробітників, які встановлювали освітлення, мені Повідомил,  що в зв'язку із карантином строки дещо здвинулись. Дуже прошу Вас  посприяти завершенню даних робіт, адже незабаром осінь І світловий день буде щодня скорочуватись. До кінця вулиці залишилося встановити 3 ліхтарі.  Дуже сподіваюсь на Вашу  допомогу, І ще раз величезне ДЯКУЮ  за вже зроблено роботу. 

Відповідь:
14 серпня 2020

Ваше звернення щодо закінчення робіт з облаштування мереж зовнішнього освітлення по вул. Медовій розглянуто.

Повідомляю, що силами МКУП «Міськсвітло» станом на 10 серпня 2020 року завершені роботи з облаштування зовнішнього освітлення по вул. Медовій. 

Вкладення