(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%B0.jpg
Чернега Олександр Михайлович
Директор департаменту, Департамент архітектурно-будівельного контролю

Вирішує питання забезпечення реалізації  державного архітектурно-будівельного контролю у випадках, визначених чинним законодавством; здійснення державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями, а також особами, відповідальними за здійснення авторського та/або технічного нагляду, вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, під час виконання підготовчих та будівельних робіт; виконання дозвільних та реєстраційних функцій у будівництві.

Особистий прийом громадян:
4-а п'ятниця з 10-00 до 12-00
5-та п'ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1


Пряма телефонна лінія:  
2-й вівторок з 15-00 до 16-00
0432 65-10-02
Звернення:
29 липня 2020

​Доброго дня! У новозбудованому комплексі ЖК "Набережний квартал-2" виконано хибне проектування паркомісць для жителів комплексу, внаслідок цього мешканцям не вистачає місця для паркування своїх авто. Відповідно до ДБН 360-92 "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень" пункту 7.43 вказано: " Розміщення автостоянок і гаражів для постійного зберігання автомобілів жителів житлових будинків слід здійснювати з розрахунку однемашино-місце на однуквартиру для нового будівництва та однемашино-місце на двіквартири при реконструкції." При проектуванні будинку і комплексу вцілому не дотримана ця вимога, що є не законо, тобто як мінімум  один з розділів генеральний проектувальник виконав не вірно.  Прошу звернути на це увагу і посприяти рішенням стосовно данної скарги


Відповідь:
11 серпня 2020

Департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради (далі – Департамент), в межах повноважень, розглянуто питання, порушені у Вашому електронному зверненні на сайт міської ради (вх.№К-36-63386), пов'язані з будівництвом багатоквартирного житлового будинку по вул. Чорновола, 29 в м.Вінниці. За результатами повідомляю наступне.

Відповідно до положень статей 6 та 7 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» департамент (виконавчий орган місцевого самоврядування) належить до органів державного архітектурно-будівельного контролю та здійснює державний архітектурно-будівельний контроль щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними (СС1) та середніми (СС2) наслідками.

За наявною інформацією зазначений у Вашому зверненні об'єкт будівництва за класом наслідків (відповідальності) належить до об'єктів зі значними (СС3) наслідками.

Згідно до вимог ст.19 Конституції України, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Таким чином у департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради відсутні повноваження щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю на даному об'єкті будівництва.

Враховуючи зазначене, рекомендую Вам звернутись до департаменту ДАБІ у Вінницькій області (м. Вінниця вул. Театральна, 14) – територіальний орган ДАБІ України, до компетенції якого належить вирішення порушених Вами питань.


Вкладення