(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
29 липня 2020

​Звертаю Вашу увагу на факт будівництва каналізації по вулиці Чехова до річки Вінничка без дотримання встановлених санітарних норм.

На території бувшої бакалійної бази розгорнуто велике будівництво об'єкта під назвою "склад кондитерських виробів". Від нього прокладено каналізаційну трубу 0,8м в діаметрі з проміжними колодязями і бічними зливаннями з інших об'єктів (ресторан). На самому березі ставка (за 20м від води) збудовано 2 септика для відстоювання нечистот побутового і виробничого походження (про це свідчить іх розмір). Далі буде злив у річку Вінничку що впадає в П.Буг. Нижче по течії масложирський ставок з зоною для купання і відпочинку.

Хіба не існує охоронних зон біля водойм і річок де заборонено будівництво будь-яких септиків? Прошу розібратися і вжити належних заходів.

Відповідь:
19 серпня 2020

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення з приводу реконструкції мережі зливової каналізації по вул. Чехова.

Повідомляю, що згідно інформації КП «Муніципальна варта», на зазначеній ділянці проводиться реконструкція мережі зливної каналізації складського комплексу зберігання сировини для кондитерського виробництва.

Також повідомляю, що під час розмови з проектантом було встановлено, що в проектно-кошторисній документації замовником передбачені маслозбірники на березі для нафтопродуктів, а також окремо передбачені локальні очисні споруди перед скиданням в колектор на території складського комплексу зберігання сировини для кондитерського виробництва.

Враховуючи вищевикладене, перед введенням в експлуатацію, зазначена мережа зливової каналізації має пройти перевірку комісією, в складі відповідних органів, на наявність заявлених норм по якості та очистки, які зазначені в проектно-кошторисній документації, відповідно до вимог державних будівельних норм і правил, державних санітарних норм і правил, щодо будівництва (реконструкції) мережі зливової каналізації, а також на відсутність несанкціонованих підключень з прилеглих територій.

Вкладення