(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
26 липня 2020

​Доброго дня. Пишу дуже коротке звернення, оскільки немає надіі, що ви не напишите чергову відписку про те, що кошти цьогоріч в бюджеті на вирішення моєі проблеми не передбачені, тим паче, що у Вас з'явилась ще одна причина для відписки -карантин. Отже, ТРОТУАР НА ДОРОЗІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ВІД ПЕРЕДОСТАННЬОІ ЗУПИНКИ 14А МАРШРУТУ ДО КІНЦЕВОІ "БУДИНОК ВІДПОЧИНКУ"!!!!!!!

Відповідь:
11 серпня 2020

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення стосовно облаштування тротуару по вул. Маяковського, на ділянці від вул. М. Рильського до кінцевої зупинки «Будинок відпочинку».

Повідомляю, що дана ділянка тротуару потребує проведення робіт капітального характеру. Для можливості їх виконання необхідне попереднє проектування та відповідне фінансування із міського бюджету. Планом робіт на 2020 рік кошти на виконання вказаних робіт, на жаль, не передбачені.

Враховуючи вищевикладене, питання облаштування тротуару по вул. Маяковського, на ділянці від вул. М. Рильського до кінцевої зупинки «Будинок відпочинку» знаходиться на контролі департаменту комунального господарства та благоустрою, для планування у наступні роки.

Вкладення