(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%87%D0%B0%D0%BA.jpg
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ молодіжної політики

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку.​


Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-73
Звернення:
21 липня 2020

​​ДОБРОГО ДНЯ !!  БУДЬ ЛАСКА СКЛАДИТЬ ПРОГРАМУ КОШТОРИСУ РЕКОНСТРУКЦИИ ЦЕНТРАЛЬНО СТАДИОНУ  ВИННИЦИ НА 5 РОКИВ- ПОЕТАПНОИ РЕКОНСТРУКЦИИ ПО   6 СЕТОРИВ В РИК З 24 СЕКТОРИВ  ЗАГАЛОМ СТАДИОНУ..- ЦЕ  ВСЬОГО ДЕКИЛЬКА МИЛЬОНИВ В РИК   АЛЕ БУДЕ ПОЕТАПНА РЕКОНСТРУКЦИЯ НА 5 РОКИВ И ЦЕ КРАЩЕ АНИЖ НИЧОГО И АВАРИЙНА СПОРУДА В ЦЕНТРИ МИСТА ЯКА МОЖЕ ОБВАЛИТИСЬ В БУДЬ ЯКИЙ ЧАС... !! ПОДИВИТЬСЯ  ИНШИ МИСТА КРАИНИ  В 2 РАЗИ МЕНШЕ ЧИМ ВИННИЦЯ  А В НИХ  ВЖЕ 10 РОКИВ ЯК ВИДРЕКОНСТРУЙООВАНИ  СТАДИОНИ    СУЧАСНИ В УЖГОРДИ ТЕРНОПОЛИ ОДЕССИ КИРОВОГРАДИ МИКОЛАЕВИ ЛУЦЬКУ И ТД.... ЧОМУ  ТАКЕ МИСТО ПЕРСПЕКТИВНЕ ЯК ВИННИЦЯ ПАСЕ ЗАДНИХ?? НЕ ПАКЛЮЖТЕ СЛАВНУ ИСТОРИЮ СПОРТИВНУ НАШОГО КРАЮ... ЯКУ ЗНАЕ  ВСЯ КРАИНА.. НИВА ПРЕДСТАВЛЯЛА КРАИНУ У ЕВРОПЕЙСЬКИХ ЗВАГАННЯХ И ВЫХОДИЛА В ФИНАЛ КУБКУ УКРАИНИ ЦЕ ВИСОКИ ДОСЯГНЕННЯ...  ДЯКУЮ !!!

Відповідь:
06 серпня 2020

За дорученням міського голови Ваше звернення щодо проведення реконструкції  Центрального міського стадіону та підтримки футболу розглянуто та опрацьовано комітетом по фізичній культурі і спорту міської ради.

Повідомляємо, що споруда і територія Центрального міського стадіону дійсно потребує реконструкції. Враховуючи, що проведення реконструкції подібного об'єкту потребує значних капіталовкладень, наразі  міською радою проводиться робота з пошуку інвестора для залучення позабюджетних коштів на проведення реконструкції.

Зазначаємо, що за рахунок коштів фонду громадських ініціатив на території Центрального міського стадіону завершується реконструкція волейбольного майданчика із застосуванням сучасних матеріалів.

Наразі проводяться роботи по встановленню в парковій зоні стадіону громадської вбиральні.

Міська рада всебічно сприяє розвитку футболу, в тому числі дитячо-юнацького -  у чемпіонатах та Кубках міста з футболу бере участь 50 дитячо-юнацьких команд, підготовку та участь названих команд у змаганнях різного рівня забезпечує міська рада.

Також надається фінансова підтримка громадській організації «Футбольний клуб «Нива – Вінниця». Так, в 2019 році вона склала 1 млн. 400 тис. грн.. На 2020 рік з міського бюджету передбачено 1 млн. грн. для підготовки та  участі спортсменів в чемпіонаті України з футболу серед команд другої ліги.

Піднято клопотання щодо  виділення з  обласного бюджету Вінницької області субвенції  в сумі 1 млн. грн. для підготовки та  участі спортсменів ФК «Нива» в чемпіонаті України з футболу серед команд другої ліги.

Виконавчим комітетом міської ради надається дозвіл щодо надання клубу на безоплатній основі футбольне поле Центрального міського стадіону для проведення тренувань та ігор, що є суттєвим  внеском в розвиток та підтримку клубу (наразі  надано дозвіл для проведення тренувань та ігор чемпіонату  України з футболу серед команд другої ліги 2020-2021 років згідно  календаря футбольних матчів Федерації футболу України для команд ІІ ліги).

Міська рада і надалі надаватиме посильну підтримку футбольному клубу «Нива-Вінниця».

Вкладення