(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9C%D1%96%D1%81%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.JPG
Міс​ецький Віталій Юліанович
Заступник директора департ​аменту - начальник відділу реформування та розвитку житлово-комунального господарства та енергетики, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 12-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 16-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 12-00 до 13-00
3-й понеділок з 12-00 до 13-00
0432 59-52-39

Звернення:
17 липня 2020

Заступнику директора департ аменту - начальнику відділу реформування та розвитку житлово-комунального господарства та енергетики, Департамент міського господарства

Місецькому  Віталію Юліановичу

 

 

 

 

Заява

Добрий день, шановний Віталію Юліановичу! Звертаюся до вас від імені мешканців будинку Порика 12. Вчора вже були  звернення на Цілодобову варту Вінницької міської ради. Наразі біля нашого будинку ведуться монтажно-будівельні роботи по укладанню каналізаційних труб. Але нас обурює те, чому не здійснюються роботи по заміні каналізаційних наводів до підвалу будинку. Нашому  будинку більше 50-ти років і за всі ці роки не було капітального ремонту каналізаційної системи. У комунальних структурах наш будинок добре знають, як такий, в якому постійно затоплюється підвал, постійно викликаються аварійні служби. Неодноразово воду з підвалу доводилося відкачувати помпами. Є вже не одне колективне звернення в комунальні структури від мешканців будинку про аварійність каналізаційної системи нашого будинку. На такій проблемі як нестерпний запах ми вже навіть не акцентуємо уваги, а в першу чергу, боїмося, щоб від систематичних підтопів будинок просто не обвалився. Тобто проблема з капітальним ремонтом каналізаційної системи стоїть дуже гостро і вже дуже давно. Зі слів старожилів будинку, проблема з затопленням підвалу постала близько 30-ти років тому з побудовою поряд нашого будинку 9-ти поверхівки по Порика 14.

Свого часу, коли здійснювали монтажно-будівельні роботи по заміні каналізаційної системи  по Порика 5 й за іншими адресами по вулиці Порика, то відразу й замінювали каналізаційні наводи до будинків. То чому ж у нас цього не роблять???

На жаль, через розпач, мешканці будинку налаштовані на кардинальні кроки. Якщо на нашу проблему не звернуть уваги, ми заблокуємо роботу техніки й не дозволимо вести лінію до будинку по Порика,14. Хоча, наголошую, ми найменшим чином не прагнемо загострення цієї ситуації!!!

 


Відповідь:
22 липня 2020

Ваше звернення щодо влаштування мереж каналізації житлового будинку №12 по вул. В.Порика розглянуто департаментом міського господарства міської ради та повідомляю наступне.

В 2020 році на замовлення департаменту міського господарства за кошти бюджету Вінницької міської ОТГ розпочато роботи по реконструкції мереж каналізації житлових будинків по просп. Космонавтів, 23, вул. В.Порика,12,14. Проектно-кошторисною документацією передбачено заміна зовнішніх мереж каналізації із влаштуванням каналізаційних колодязів.

Каналізаційні випуски житлових будинків відносяться до внутрішньобудинкових інженерних мереж, заміна яких виконуються на замовлення департаменту житлового господарства на умовах співфінансування з мешканцями будинків.

17 липня поточного року проведено збори мешканців житлового будинку №12 по вул. В.Порика за участую представників управляючої компанії «Територія комфорту» та департаментів міської ради: міського господарства та житлового господарства на яких домовились, що департамент житлового господарства виступить замовником виконання робіт по заміні каналізаційних  випусків на умовах співфінансування.

01.10.2020

Ваше звернення щодо влаштування мереж каналізації житлового будинку №12 по вул. В.Порика викладене на сайті міської ради, розглянуто.

На замовлення департаменту житлового господарства підрядною оргапнізацією виконано роботи із заміни каналізаційних  випусків на умовах співфінансування.

Вкладення