(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9C%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.jpg
Маховський Яків Олександрович
Директор департаменту, Департамент архітектури та містобудування

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

 

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
15 липня 2020

Доброї ночі.
Я мешканка будинку (Юності 37)Звертаюсь до вас про наступне:
В нашому дворі виникла така ситуація що потрібно поставити 1 або навіть 2 лежачих поліцейських тому, що машини в двір не те що заїжджають 
А вони просто залітають 
 Із-за того що заїзд з поворотом вони летять,а водій не бачить дітей які знаходяться коло під'їзду.

Просимо всі будинком поставити Лежачі Поліцейські.
Бо вже було декілька випадків що діти могли потрапити під машину.

Тому будьте лояльні до нашого прохання!Бо чужих дітей не буває.

Щоб потім нікого не оплакувати.
Дякуємо і щиро надіємось на скоріше рішення.

Проспект Юності 37.


Відповідь:
03 серпня 2020

​Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо улаштування обмежування руху автотранспорту на прибудинковій території житлового будинку № 37 по просп. Юності, за дорученням міського голови, розглянуто.

Відповідно до вимог Закону України  «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. №2189-VIII  вирішення питань щодо управління багатоквартирним будинком мають вирішуватись на підставі положень договору між співвласниками будинку та управляючою компанією. На підставі договору мешканці мають право спільно з управляючою компанією визначити перелік необхідних до виконання робіт та вартість послуг з управління будинком, яка дозволить профінансувати всі необхідні роботи.

За інформацією керівництва МКП «Управляюча компанія «Господар Люкс»» договором на управління даним будинком не передбачено виконання робіт по встановленню приладів обмеження швидкості руху автотранспорту на прибудинковій території.

З метою вирішення даного питання пропонуємо Вам звернутись до управляючої компанії з замовленням виконання робіт по улаштуванню, на під'їзній дорозі до будинку, засобів обмеження швидкості руху автотранспорту у вигляді півкуль з полімерного матеріалу та внесенням відповідних змін до умов договору на управління будинком щодо виконання та фінансування даних робіт.

Вкладення