(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
15 липня 2020

​18 квитня 2020 было моё звернення по поводу приёмной депутата Ткачука-нет ответа на вопрос-какой орган власти отвечает за работу приёмных депутатов.

Заранее благодарен .

Відповідь:
04 серпня 2020

На Ваше звернення від 15.07.20р. щодо органу влади, який відповідає за роботу приймалень депутатів, повідомляємо наступне.

Правовий статус депутата міської ради як представника інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу та рівноправного члена місцевої ради визначено Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» (далі – Закон 93-IV).

Відповідно до статті 3 Закону 93-IV,  депутат місцевої ради є повноважним і рівноправним членом відповідної ради - представницького органу місцевого самоврядування.

Депутат місцевої ради відповідно до цього Закону наділяється всією повнотою прав, необхідних для забезпечення його реальної участі у діяльності ради та її органів.

Частиною 1 статті 10 Закону 93-IV встановлено обов'язок депутатів місцевих рад  визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому виборців, інших громадян; вести регулярний, не рідше одного разу на місяць, прийом виборців, розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення.

Згідно з частиною 3 статті 11 Закону 93-IV депутат місцевої ради є відповідальним перед виборцями свого виборчого округу і їм підзвітним.

Однак, чинним законодавством не передбачено діяльності будь-якого органу, до компетенції якого належить контроль за належним здійсненням депутатами місцевих рад своїх повноважень (в тому числі щодо ведення прийому виборців).

Вкладення