(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

 

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
04 липня 2020

Добрый день. Прошу Вас дать поручение провести благоустройство детской площадки во дворе дома по адресу:
Ул.Келецкая 92 
Обращаю Ваше внимание на то, что площадка находится в состоянии, которое угрожает здоровью играющих на ней детей. Поскольку площадка не обновлялась уже лет 20,а досталась нам с другого двора (т.к.там построили прекрасный детский городок)
металлическая конструкция с горкой покрылась ржавчиной, качели сломаны, а к старой песочнице вообще страшно подходить. Кроме того, на площадке установлены всего две лавочки, которые тоже приходят в негодность и погнили уже!
Прошу в возможно кратчайшие сроки провести замену детской площадки на современный детский городок,пока нашим детям не исполнилось 18 лет!


Відповідь:
24 липня 2020

​За дорученням міського голови, Ваше звернення з питання незадовільного технічного стану дитячого майданчика у дворі житлового будинку №92 по        вул. Келецькій та  будівництва нового дитячого майданчика, розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання,   тощо, обумовлюються умовами договору.

Співвласниками житлового будинку № 92 по вул. Келецькій,  укладено  Договір про надання послуг з  управління багатоквартирним будинком з управляючою компанією МКП «УК «Територія Комфорту».

За інформацією  адміністрації  МКП «УК «Територія Комфорту», поточний ремонт зазначеного  дитячого майданчика заплановано виконати до 15.08.2020 р.

З питання будівництва нового дитячого майданчика повідомляю, що перелік об'єктів, які фінансуються в 2020 році за рахунок коштів бюджету Вінницької міської ОТГ, сформовано. Будівництво дитячого майданчика за вишевказаною адресою до зазначеного переліку об'єктів не включено.

Разом з цим повідомляю, що дитячими майданчиками облаштовуються ті прибудинкові території, де мешканці ініціюють та приймають рішення щодо  їх встановлення на умовах співфінансування, а також приймають рішення щодо створення ОСББ, яке в подальшому приймає новозбудований майданчик в оперативне управління для утримання та обслуговування. 

Враховуючи вищевикладене, питання будівництва дитячого майданчика за вищевказаною адресою можливо розглядати в наступні роки, при наявності ініціативи мешканців взяти участь у співфінансуванні його будівництва та створити ОСББ, а також наявності коштів на ці цілі в бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Вкладення