(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Муніципальна варта", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
03 липня 2020

Прошу звернуты увагу, на вул.Глинки що знаходиться на Старому Мисти, зовсим немае асфальтного покритя ,ямы пылюка выще проводив с дытиною не можлыво выйти прогулятись 

може краще звернить увагу на обични вулицы по мисту Винниця чы вы вже зовсим забулись про такий район електро столбы ломаються асфальто покритя немае Вул.Якова Гальчевського  вже бильше 30 р не бачила нового асфальто покритья .

чому вы не будуете ще один мис щоб не було пробок на Старому Мисти


Відповідь:
21 липня 2020

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення з приводу ремонту дорожнього покриття по вул. Глінки в районі буд. №14-26.      

Повідомляю, що станом на 16.07.2020р. на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою виконані роботи по ремонту дорожнього покриття шляхом грейдерування із підсипкою щебеневої суміші по вул. Глінки на вищевказаній ділянці.

Також повідомляю, що для довгострокового вирішення питання ремонту дорожнього покриття на зазначеній ділянці, необхідно провести ремонтні роботи капітального характеру з урахуванням водовідведення поверхневим шляхом в існуючу локальну зливову каналізацію, але в зв'язку з обмеженим фінансуванням план робіт на території міста 2020 року, на жаль, не передбачає асфальтування дорожнього покриття вул. Глінки в районі буд. №14-26, за рахунок коштів міського бюджету. Дане питання буде розглядатись протягом наступних років при наявності коштів на дані цілі.

Водночас повідомляю, що довгостроковий план розвитку міста Вінниці передбачає влаштування поліпшеного твердого покриття на всіх дорогах, але, на сьогоднішній день, видатки міського бюджету на виконання робіт по асфальтуванню вулиць приватного сектору першочергово будуть призначатись на ті об'єкти, на яких мешканці погодились на співфінансування.

Питання доцільності проведення асфальтування вул. Глінки до прокладання мереж водопостачання та каналізації по ньому повинно вивчатись мешканцями спільно із головою квартального комітету (якщо вони не прокладені).

Про прийняте на загальних зборах мешканців провулку рішення, квартальний комітет інформує асоціацію органів самоорганізації населення м. Вінниці для подальшого включення об'єкта до планів господарської діяльності на наступні роки.

Також довожу до Вашого відома, що відповідно інформації департаменту капітального будівництва, програмою капітального будівництва на поточний рік будівництво мосту через р. Південний Буг, в районі Старого міста не передбачено.                

Вкладення