(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
02 липня 2020

​​​Доброго дня!
До Вас звертаються мешканці буд. №5 за вулицею Порика міста Вінниці. 
Навпроти фасаду нашого будинку планують розширити доріжку в обидві сторони. Як наслідок багато дерев і клумби з квітами планують знищити, а зелені куточки, що поруч з доріжкою, облаштувати за стоянки для автомобілів. Людей спочатку обдурили, кажучи, що просто зроблять ремонт дороги, а позавчора поставили стовбці, відмітивши площу майбутньої дороги. Кілька яблунь вже зрізали! Вчора були зібрані підписи проти цього розширення, але представники влади, які вчора відвідали наш будинок сказали, що це нічого не дасть, бо проект вже готовий і буде реалізований.  До того ж в бік мешканців будинку пролунало кілька погроз.
Виходить, що бажання людей жити комфортно і затишно біля дерев і квітів нікого не турбує.
Цією дорогою спокійно може проїхати будь-який автомобіль. Минулого року до нашого двору без проблем приїхали пожежні машини.
До того ж, якщо цей проект з розширення дороги буде реалізовано, то вікна мешканців перших поверхів будуть біля самісінької дороги. 
Також з мешканців будинку вимагали здавати гроші для оплати обідів працівників, які будуть робити цю дорогу. 
Також біля нашого і сусідніх будинків безліч щурів, але ніяких дій не робиться. І це попри те, що навпроти нашого будинку дитячий майданчик і дитсадок!
Дякуємо!

Відповідь:
23 липня 2020

Ваше звернення, за дорученням міського голови, з приводу ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкової території житлового будинку №5 по вул. В. Порика розглянуто.

Повідомляю, що на даний час розпочато капітальний ремонт асфальтобетонного покриття даної прибудинкової території. Перед початком робіт з ініціативною групою мешканців та уповноваженою особою по будинку було проведено збори щодо варіантів виконання капітального ремонту. Відповідно до протоколу зборів мешканці будинку виступили проти розширення проїзної частини дороги, що і по факту враховано в проектно-кошторисній документації.

З метою озеленення Вашого двору, департаментом житлового господарства дана прибудинкова територія запропонована в план висадки дерев на наступний рік.

Вкладення