(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
29 червня 2020

Шановний Миколо Вікторовичу!

До Вас звертаються жителі приватного сектора по вулиці 2-й пров. Пирогова 19/1.
Через нашу ділянку проходить міський зливовий струмок, який наповнюється водою тільки при опадах. Під час сильних дощів русло струмка не справляється з потоками води. Так за останні роки у нас відбулося шість затоплень прибережних ділянок приватного сектора. Кожен раз наноситься великий фізичний і моральний збиток. Оскільки ми знаходимося в низині, вода затоплює ділянку на висоту до півтора метрів. Після відходу води, сад і двір залишаються в зруйнованому стані, з болотом і нанесеним сміттям. Останній потоп тиждень тому був такої сили, що зруйнував дощенту цегляний паркан між нами і сусідом, а на ділянку занесло чиюсь сорокакілограмову бетонну трубу довжиною півтора метра, що могло б призвести до нещасного випадку.
До сих пір будь-який сильний дощ є загрозою нового потопу.
Прохання провести дослідження даної проблеми та усунути її причини.

Будемо вдячні за увагу і надану допомогу!


Відповідь:
17 липня 2020

​Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення з приводу підтоплення будинковолодіння 19/1 по 2-му пров. Пирогова.

Повідомляю, що фахівцем департаменту комунального господарства та благоустрою спільно з Вами була обстежена вищезазначена ділянка. За результатами обстеження встановлено, що дійсно під час наднормових атмосферних опадів підтоплення можливе, так як природній нахил рельєфу направлений в сторону Вашого будинку. Вищезазначена ситуація утворилась через щільну забудову мікрорайону, без врахування питання водовідведення, а саме через самовільне заключення існуючого каналу в штучний колектор, без урахування його необхідної пропускної здатності, про що Вам було роз'яснено при зустрічі.

Також повідомляю, що, оскільки земельна ділянка по 2-му пров. Пирогова перебуває у приватній власності, спрямування коштів міського бюджету на її благоустрій чинним законодавством України не передбачено.

Враховуючи вищевикладене, для унеможливлення підтоплення у подальшому буд. №19/1 по 2-му пров. Пирогова, пропоную Вам вирішити дане питання спільно з власником сусіднього домоволодіння, який заключив струмок в колектор, а саме вирішити питання приведення русла каналу у відповідний технічний стан, для належної пропускної здатності.

Вкладення