(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
28 червня 2020

​доброго дня!!!

Вас турбують мешканці буд 186по вулиці князів кориатовичів.

В нас така проблема.

Три роки назад розширяли дорогу старший по будинку зняв стовпа бельевого казав що зроблять новий.

Але пройшло скільки часу а стовпа не відновлено.

Старший по будинку написав заяву по відказ бути старшим.

Стала старшим по будинку ніндзельска марія.

Ми їй говоримо за стовпа а вона нас не хоче слухати.

Звонили на жео там теж нічого не роблять тільки запишуть заявку і все.

А нам жильцям не має де сушити белье.

Просимо вас допомогти нам відновити стовпа.Відповідь:
17 липня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення з питання  встановлення стойки для   сушіння білизни на прибудинковій території  житлового будинку № 186 по вул. Князів Коріатовичів, розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання, тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської ради  та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та їх обслуговування.

Співвласниками житлового будинку №186 по вул. Князів Коріатовичів,  укладено  Договір про надання послуг з  управління багатоквартирним будинком з управляючою компанією ТОВ «ЖЕО».

В спілкуванні з уповноваженою по будинку з'ясовано, що  на прибудинковій території житлового будинку № 186 по вул. Князів Коріатовичів  наявні  стойки для  сушки білизни.  На теперішній час в першочерговому порядку на будинку необхідно виконувати роботи  по ремонту  мереж теплопостачання, а на встановлення додаткових стойок у дворі будинку  для сушки  білизни немає нагальної потреби.

Враховуючи вищевикладене, зазначені роботи можуть бути включені в план робіт ТОВ «ЖЕО», в разі подання заявки уповноваженою по будинку або колективного звернення  більшості   співвласників будинку.

Вкладення