(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
26 червня 2020

​Доброго дня. Звернення від мешканців ОСББ Грибоєдова 3.Будь ласка надайте відповідь щодо виконання рішення від 14.07.2016 за номером 1671.Стосовно будівництва спортивного майданчика за адресою Грибоєдова 3.

Відповідь:
13 липня 2020

Ваше звернення щодо надання інформації про виконання рішення виконавчого комітету № 1671 від 14.07.2016 р. стосовно спортивного майданчика по вул. Грибоєдова, 3 розглянуто департаментом міського господарства.

Повідомляю, що відповідно до вимог вищевказаного рішення виконавчого комітету департаментом міського господарства отримано дозвіл на проектування  спортивного майданчика по вул. Грибоєдова, 3. Однак, на жаль, в поточному році на будівництво вказаного майданчика не передбачені кошти в бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Повідомляю, що спортивними та дитячими майданчиками облаштовуються ті прибудинкові території, де мешканці ініціюють та приймають рішення щодо  їх встановлення на умовах співфінансування, а створене ОСББ в подальшому приймає новозбудований майданчик в оперативне управління для утримання та обслуговування.

Враховуючи вищевикладене, питання будівництва спортивного майданчика по вул. Грибоєдова, 3 можливо розглядати в наступні роки, при наявності ініціативи мешканців взяти участь у співфінансуванні його будівництва та готовності ОСББ прийняти новозбудований майданчик в оперативне управління для утримання і обслуговування, а також при наявності коштів на ці цілі в бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Вкладення