(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
26 червня 2020

​Добрий день. Звертаюсь до Вас від 1-го під~їзду, можливо не за адресою, но ми не знаєм до кого звернутись з нашою проблемою. А проблема у нас така, наша сосідка з 23  квартири розвела в підвалі притулок для котів, на дворі 30градусів тепла, там їжі море вона смирдить. антисанатарія, мух повно, того літа ми визивали обробку підвалів разів 4 ,блохи заїдають,у нас малі діти, вона на наші прохання винисти на вулицю відмовляється а тільки обзиває ,кляне, поведінка не адекватна. Вибачте за звернення але це крик душі ми не можимо зайти в підвал, якщо це не Ваше питання, підкажіть будь- ласка куди звернутись, щоб допомогли вирішити це питання. Дякую.

Відповідь:
15 липня 2020

Ваше звернення з питання   утримання  мешканкою кв. № 23  будинку № 89а по вул. Пирогова  котів в підвальному приміщенні  будинку, що призводить до антисанітарного стану підвального приміщення, розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання,   тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської ради  та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та їх обслуговування.

Співвласниками житлового будинку № 89а по вул. Пирогова,  укладено  Договір про надання послуг з  управління багатоквартирним будинком з управляючою компанією ТОВ «ЖЕО».

За інформацією  адміністрації  ТОВ «ЖЕО», фахівцем товариства обстежено підвальні приміщення  першого під'їзду зазначеного будинку  і з'ясовано що вони перебувають в задовільному санітарному стані. Двері  у підвальне приміщення  зачинені, на  вентиляційних отворах встановлені решітки, для запобігання потрапляння тварин у підвал.   На час перевірки,  біля під'їзду  виявлено місце годівлі тварин. 

У дверях квартири № 23  було залишено припис щодо перенесення   місця годівлі тварин подалі від під'їзду.

Вкладення