(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 09-00 до 10-30
0432 59-52-93
Звернення:
26 червня 2020

​Доброго дня. 

Шановний Сергій Станіславович, звертаються до Вас мешканці ОСББ Грибоєдова 3.

Просимо розглянути питання та надати допомогу щодо облаштування, на прибудинковій території спортивного майданчика для дітей. Будинок нараховує 320 квартир, також поблизу дома номер 6,8,12 по вул. Грибоєдова. Загалом мешкає до 200 дітей, які десь мають розвиватись. Дитячий майданчик потрохи облаштували силами мешканців. Маємо надію, що міська влада відгукнеться на наше прохання, та діти отримають місце для занять спортом. Дякуємо. 

Відповідь:
13 липня 2020

​Ваше звернення щодо надання інформації про виконання рішення виконавчого комітету № 1671 від 14.07.2016 р. стосовно спортивного майданчика по вул. Грибоєдова, 3 розглянуто департаментом міського господарства.

Повідомляю, що відповідно до вимог вищевказаного рішення виконавчого комітету департаментом міського господарства отримано дозвіл на проектування  спортивного майданчика по вул. Грибоєдова, 3. Однак, на жаль, в поточному році на будівництво вказаного майданчика не передбачені кошти в бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Повідомляю, що спортивними та дитячими майданчиками облаштовуються ті прибудинкові території, де мешканці ініціюють та приймають рішення щодо  їх встановлення на умовах співфінансування, а створене ОСББ в подальшому приймає новозбудований майданчик в оперативне управління для утримання та обслуговування.

Враховуючи вищевикладене, питання будівництва спортивного майданчика по вул. Грибоєдова, 3 можливо розглядати в наступні роки, при наявності ініціативи мешканців взяти участь у співфінансуванні його будівництва та готовності ОСББ прийняти новозбудований майданчик в оперативне управління для утримання і обслуговування, а також при наявності коштів на ці цілі в бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Вкладення