(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
26 червня 2020

Доброго дня Сергій Володимирович,

до Вас звертається Мазай Микола Михайлович, співвласник житлового будинку №22 по 1-му провулку Леся Курбаса.

27 грудня 2019 року ми отримали витяг з рішення Вінницької міської ради №2106 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), після чого звернулися до департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради що по вул. Пушкіна, 38 для виготовлення технічної документації, а саме підписання Акту погодження меж з сусідами, виявилось, що власниками будинку №20 по 1-му провулку Леся Курбаса (з якими теж потрібно погодити межі), є Масиборода Петро Федорович (який підписав Акт погодження меж) та його колишня дружина Пшенична Юлія Павлівна, яка вже тривалий час перебуває за межами кордону України, про що свідчить довідка №0212 Квартального комітету, яку було долучено до матеріалів справи, щодо розгляду питання погодження меж без підпису Пшеничної Юлії Павлівни на земельній комісії.

Після першого засідання земельної комісії, яке відбулося 4 березня 2020 року, на якому я був присутній і комісія прийняла рішення про необхідність призначення другого засідання комісії на якому мало би бути вирішено питання щодо можливості підписання Акту погодження меж без погодження, підпису Пшеничної Юлії Павлівни на підставі якого голова квартального комітету засвідчила б печаткою підписи в Акті погодження меж земельної ділянки.

Так як в державі з березня місяця було введено карантин, дату проведення наступного другого засідання комісії так і не було призначено. Проте станом на сьогоднішній день карантинні обмеження послаблені, а державні установи працюють прошу Вас сприяти в як найшвидшому призначенню дати проведення земельної комісії щоб мати нарешті можливість отримати рішення комісії.

Прошу з розумінням поставитися до мого прохання та вирішити питання щодо призначення дати проведення другого засідання земельної комісії щодо можливості підписання Акту погодження меж без погодження, підпису Пшеничної Юлії Павлівни.

З повагою,

                                                                                                                                           Мазай М.М.


Відповідь:
08 липня 2020

За дорученням заступника міського голови Матусяка С.В. опрацьовано Ваше звернення від 26 червня 2020 року (вх. № М-01-52055) щодо необхідності розгляду на засіданні Комісії з розгляду земельних спорів питання погодження меж земельної ділянки, розташованої по 1-му пров. Леся Курбаса, 22 та додатково до наданої Вам відповіді від 27 квітня 2020 року за вих. № М-01-16998/01-37 повідомляю наступне.

Починаючи з 12 березня 2020 року на території України установлено карантин (постанова Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» від 11.03.2020 № 211, із змінами і доповненнями), дію якого продовжено постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020  № 392 (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500) до 31 липня 2020 року.

Згідно із статтями 1, 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», карантин це адміністративні та медико-санітарні заходи, що застосовуються для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб, карантин встановлюється на період, необхідний для ліквідації епідемії чи спалаху особливо небезпечної інфекційної хвороби та на цей період можуть змінюватися режими роботи підприємств, установ, організацій, вноситися інші необхідні зміни щодо умов їх діяльності.

З огляду на вищевказане, роботу Комісії з розгляду земельних спорів було припинено на період дії карантину.

Водночас, звертаю увагу, що про дату, місце та час проведення наступного засідання Комісії з розгляду земельних спорів Вам буде повідомлено додатково.

Прошу з розумінням поставитись до ситуації, яка склалась в Україні у зв'язку із введенням карантину.

Вкладення