(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
24 червня 2020

​Добрий день.

Звертаюсь до Вас від імені всіх жильців дома №56 по вул. Маріїї Литвиненко-Вольгемут.

1 глобальне питання - аварійний стан труб в підвальних приміщеннях. ЖЕО ігнорує наші звернення, і все що роблять - це латка на латці, замінити хоча б частково труби - відмови, живого місця на цих трубах немає, течії в підвалах регулярні. Просимо Вас надати нам допомогу у вигляді комісії, експертів, і наполягти на виконанні ЖЕО своїх послуг, які  ми, жителі дома оплачуємо регулярно (4,29 грн/1кв.м !!!). Кошторис за попередній період, який нам пред'явили по виконанню послуг не відповідає дійсності, а на запитання на що ці суми пішли - відповідь "у вас не було старшого по будинку,  відсьогодні ви і будете контролювати... попередній договір з вами буде пролонговано..." (цікаве значення слова "пролонговано" - означає "забудьте"?) . Але ж ці прописані суми і виконані роботи в наданих кошторисах - це фабула і це можуть підтвердити всі з нашого будинку!  Попередній і майбутній договір не отримала.  Прошу перевірити достовірність інформації, і надати допомогу нашому будинку у вигляді ремонту труб в підвалах.

2 питання - 2 старих дерева врослися коріннями в фундамент дому. Враховуючи усадку фундаменту дому від постійних фонтанів в підвалах, просимо також допомогу - зрізати ці дерева і їх коріння.

Сподіваємось на Вашу РЕАЛЬНУ допомогу.

Жильці дома №56, вул.М.Литвиненко-Вольгемут.
Відповідь:
08 липня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо заміни внутрішньобудинкових інженерних мереж в будинку № 56 по  вул. Марії Литвиненко-Вольгемут, розглянуто.

10.06.2018 року вступив в дію Закон  України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII від 09.11.2017 р.

Зважаючи на зазначене, на підставі договору співвласники приміщень мають право спільно з управляючою компанією визначити перелік необхідних до виконання робіт та вартість послуг з управління будинком, яка дозволить профінансувати всі необхідні роботи.

Прошу прийняти до уваги, що виконком Вінницької міської ради та його структурні підрозділи не є виконавцем послуг з управління багатоквартирними будинками та, відповідно, стороною договору.

Втручання виконкому Вінницької міської ради у договірні відносини, стороною яких він не є, вимогами чинної нормативно-правової бази не передбачено.

Мешканцями будинку № 56 по вул. Марії Литвиненко-Вольгемут обрано управляючу компанію ТОВ «ЖЕО», з якою укладено договір на управління від 01.03.2019р..

Зазначеним договором роботи по заміні інженерних мереж не передбачені та можуть бути виконані, в разі їх включення в перелік робіт з управління будинком.

Роботи по видаленню дерев, про які йдеться мова у зверненні, заплановано виконати в 3-му кварталі поточного року.

Про подальший хід розгляду звернення Вас буде повідомлено додатково.

Вкладення