(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
19 червня 2020

​Доброго дня. 

Шановний Фурмане Романе Сергійовичу звертаємось до вас із проханням вирішити питання з дитячим майданчиком на прибудинковій території будинків за адресою вул. А. Первозваного 76 та 72. Проблема полягає у тому, що гойдалки на майданчику в аварійному стані, ланцюги на яких вони тримаються в деяких місьцях лопші і діти можуть травмуватись, а також маленькій дитині майже неможливо на них гойдатись, так як там велика відстань до спинки і утворюється діра в яку дитина випадає, що призводить до травмування, на це також впливає і те що вони на ланцюгах і дитина не втримавши рівновагу просто перекидається. На гірці є поперечка яка не прикручена тому вона призводить до травмування коли дитина тримаючись за неї хоче сісти та спуститись з гірки. Ще маємо велике прохання поставити пісочницю, так як гра в піску дозволяє діткам "маленьким вінничанам" розвиватись. Ми, мами даних будинків звертаємось до Вас про вирішення даного питання, адже воно є важливим в теперішній час. Дякуємо!

Відповідь:
07 липня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення з питання ремонту конструктивних елементів дитячого майданчика на прибудинковій території будинку № 76  по вул. А. Первозванного,  розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання,   тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської ради  та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та їх обслуговування.

Співвласниками житлового будинку,  укладено  Договір про надання послуг з  управління багатоквартирним будинком з управляючою компанією МКП «УК «Житло-Гарант»».

За інформацією  адміністрації  МКП «УК «Житло -Гарант»», гойдалку та гірку відремонтовано. Встановлення пісочниці заплановано  на липень 2020р.

Вкладення