(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
18 червня 2020

Шановний, Микола Вікторович.

Звертаюсь да Вас, як до відповідального за благоустрій міста Вінниця.

Я проживаю на дачному масиві, що підпорядковується Староміському району міста. Я та мешканці нашого масиву звертаємося до Вас з проханням відремонтувати дороги (хоча б центральні) на масиві (проїзд Фруктовий, проїзд. Вишневий Сад). 
Той стан, в якому знаходяться наші дороги зараз не відповідає жодним нормам, псує наш транспорт, взуття і навіть одяг. Смішно звучить, але як у старі добрі часи наші предки носили в руках чоботи, щоб узути їх до церкви, так доводиться робити і нам, тим у кого немає авто.
А щасливі володарі залізних коней змушені регулярно відвідувати СТО.
Ми мешканці міста, виборчі голоси, платники податків і просто громадяни України маємо право на забезпечення нас хоча б мінімальним комфортом.

Сподіваємося на розуміння з Вашого боку та допомогу у вирішенні дуже наболілого питання.


Будемо також вдячні за облаштування дитячого або спортивного майданчика для наших дітей на масиві.

З пов.,

Мешканці м. Вінниця. (Дачний масив по вул. Бучми)

Відповідь:
06 липня 2020

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення з приводу ремонту дорожнього покриття проїзду Фруктового та проїзду Вишневий сад та облаштування дитячого майданчика на дачному масиві.

Повідомляю, що згідно рішення  Вінницької міської ради №494 від 18.11.2016р. асфальтування вулиць приватного сектору в м. Вінниця виконуються на умовах співфінансування.   

Також повідомляю, що на сьогоднішній день, видатки міського бюджету на виконання робіт по асфальтуванню вулиць приватного сектору першочергово призначаються на ті об'єкти, на яких мешканці погодились на співфінансування та перебувають на балансі департаменту комунального господарства та благоустрою, або підпорядкованих комунальних підприємств та знаходяться в комунальній власності.

Питання доцільності проведення асфальтування вулиці до прокладання мереж водопостачання та каналізації по ній повинно вивчатись мешканцями спільно із головою квартального комітету (якщо вони не прокладені).

Про прийняте на загальних зборах мешканців вулиці рішення квартальний комітет інформує асоціацію органів самоорганізації населення м. Вінниці для подальшого включення об'єкта до планів господарської діяльності на наступні роки.

Також довожу до Вашого відома, що згідно інформації департаменту міського господарства, в поточному році на облаштування дитячих або спортивних майданчиків в бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади кошти не передбачено.

Вкладення