(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
18 червня 2020

                       Шановний Микола Вікторовичу!

Доводжу до Вашого відома, як Голові міжвідомчої комісії, що мешканкою кв. №54 буд. №27 по  вул. Марії Литвиненко-Вольгемут здійснюються заходи по привласненню спільного майна співвласників вище зазначеного будинку, а саме калясочної.

       Колясочна являється спільною частковою власністю 181 співвласника будинку,  яка створена за участю всіх співвласників будинку (будинок кооперативний).

Розпорядження спільним майном багатоквартирного будинку належить до повноважень зборів співвласників   відповідно до Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» ст.10.  Збори співвласників не проводились. Протокол загальних зборів співвласників відсутній.

Також доведена до відома про відсутність протоколу загальних зборів співвласників секретар комісії - Карімова Лариса Григорівна.

З повагою і розумінням,

Ст. по будинку (уповноважена особа)          


Відповідь:
06 липня 2020

За результатом опрацювання Вашого звернення від 18.06.2020р. щодо привласнення  приміщення "колясочної" повідомляю наступне.

9-ти поверховий будинок №27 по Марії Литвиненко-Вольгемут (бувша назва Литвиненка) 1983р. побудови рахується кооперативним,  але  житлово-будівельний  кооператив  будинку,  як юридична особа, не зареєстрований  в Єдиному  державному реєстрі та не веде господарської діяльності.

В 1993 році 129   будинки ЖБК на виконання   рішення   виконкому  міської ради  від 25.02.1993р. №111 були передані  житлово-експлуатаційним контрам  на баланс та обслуговування.

З тих пір  утримання будинку здійснювала Вінницька міська  рада згідно діючих на той час законодавчих актів.

На виконання Постанови КМУ №301 від 20.04.2016р. «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків» житловий будинок по вул. Марії Литвиненко-Вольгемут,27 знято з балансу департаменту житлового господарства на підставі рішення виконкому міської ради від

Разом з тим, ст. 9 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» передбачено, що управління багатоквартирним будинком здійснюється його співвласниками. 

Отже,  у виконкому міської ради відсутні правові підстави щодо надання  в особисте користування  нежитлове  приміщення  "колясочної" без відповідної згоди мешканців будинку.

Допоміжні приміщення «колясочні» в багатоповерхових житлових будинках є складовою, невід'ємною  частиною будівлі  і передбачені для  побутових потреб мешканців та для  обслуговування будинку. Власники квартир є  рівними у праві володіння, користування та розпорядження допоміжними приміщеннями.

Питання щодо використання приміщення колясочної має вирішуватися на загальних зборах співвласників будинку.

Одночасно інформуємо, що за потреби отримання додаткової інформації з порушеного питання, зацікавлена особа може звернутись до контактної особи в КП "ВМБТІ" - Карімової Л.Г. (м. Вінниця, вул. Соборна, 64, ІІ поверх).

Вкладення